Кальярі — Торіно — 1:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-26 23:46 26 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Торіно — 1:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

26 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Торіно (Турин).

Кальяри - Торино - 1:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Торино - 1:2. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Кальярі (Італія) — Торіно (Турин) — 1:2 (0:2)
Голи: N. Viola (77) — Сапата (23), Самуеле Річчі (45+3)

Попередження: Матеуш Вітеска (41), Самуеле Річчі (62), N. Viola (73), Ваня Мілінкович-Савич (82), Алессандро Буонджорно (83), Rodriguez (90), I. Juric (90+5)

Огляд матчу Кальярі — Торіно:

У захопливому матчі Серії А, що відбувся на стадіоні Unipol Domus, зіткнулися Кальярі та Торіно. Обидві команди жадали перемоги, і гра обіцяла бути битвою від початку і до кінця. Перший тайм почався з того, що «Торіно» продемонстрував свої наміри та взяв гру під свій контроль. На 11-й хвилині «Кальярі» здійснив першу заміну, випустивши І. Сулемана замість М. Праті, у спробі змінити динаміку матчу. Однак уже на 23-й хвилині «Торіно» забив перший м’яч у ворота суперника, і Д. Сапата зробив рахунок 1:0. Розчарування «Кальярі» стало очевидним, коли на 41-й хвилині М. Ветеска отримав жовту картку і був попереджений суддею. Перед самою перервою «Торіно» подвоїв свою перевагу завдяки голу С. Річчі на 45-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0. У другому таймі «Кальярі» був сповнений рішучості відігратися. Не гаючи часу, на 46-й хвилині вони провели дві швидкі заміни: П. Хатзідіакос вийшов замість Н. Віоли, а Я. Янкто — замість Л. Паволетті. Ці зміни надали атаці «Кальярі» нових сил. На 62-й хвилині «Торіно» отримав жовту картку за гру рукою С. Річчі, який був замінений на Г. Гінеітіса. «Кальярі» продовжував іти вперед і на 71-й хвилині зробив ще дві заміни: П. Ацці вийшов замість Т. Ауджелло, а Н. Нандес — замість Г. Лападули. Здавалося, гра переходить на користь «Кальярі».

На 77-й хвилині «Кальярі» нарешті знайшов перелом — гол забив Н. Віола, скоротивши розрив у рахунку до 2:1. Напруга на стадіоні наростала, бо «Кальярі» прагнув зрівняти рахунок. Однак на 78-й хвилині «Торіно» зробив ще одну заміну: А. Санабріа замінив С. Сазонова, щоб зміцнити оборону. У міру того як годинник наближався до основного часу, матч ставав дедалі напруженішим. На 82-й і 83-й хвилинах «Торіно» отримав жовті картки — В. Мілінкович-Савич і А. Буонджорно відповідно. У відповідь «Кальярі» зробив останню заміну на 87-й хвилині, замінивши Н. Віолу на П. Пелле. Віолу на П. Пеллегрі. Останні хвилини матчу були напруженими, обидві команди відчайдушно шукали вирішальний гол. На 87-й хвилині «Торіно» зробив ще дві заміни, випустивши Р. Белланову замість М. Войводи та Д. Сапату замість П. Пеллегрі. Драма посилилася в компенсований час, коли «Торіно» отримав ще дві жовті картки — Р. Родрігеса на 90-й хвилині та І. Юрича на 90-й хвилині. В останні хвилини матчу «Торіно» думав, що забезпечив собі перемогу голом П. Пеллегрі, проте гол було скасовано через офсайд. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Торіно», незважаючи на всі спроби «Кальярі» відігратися. Ця захоплива зустріч напевно запам’ятається вболівальникам обох команд своїми напруженими моментами і драматичними поворотами. І «Кальярі», і «Торіно» продемонстрували свою рішучість і майстерність, що зробило матч у Серії А захопливим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Кальярі, Торіно — Салернітана.