Реал С-дад — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 17:00 27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Райо Вальєкано — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Реал С-дад - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Райо Вальекано - 0:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Реал С -дад (Сан-Себастьян) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Трехо (7), Іван Балліу (19), Унаї Лопес (57), Хаві Галан (70), R. Nteka (85)

Огляд матчу Реал С-дад — Райо Вальєкано:

«Реал Сосьєдад» і «Райо Вальєкано» зійшлися в напруженому матчі Ла Ліги на арені «Реалі». Гра закінчилася безгольовою нічиєю, попри те, що обидві команди створили кілька нагод. Перший тайм розпочався з великою енергією, і обидві команди прагнули якнайшвидше забити гол. Однак, попри всі зусилля, ані «Реал Сосьєдад», ані «Райо Вальєкано» так і не змогли забити. Рахунок у перерві став 0:0. У першому таймі гравці «Райо Вальєкано» отримали кілька жовтих карток. На 7-й хвилині О. Трехо отримав жовту картку за підкат. Слідом за ним на 19-й хвилині за аналогічне порушення був вилучений І. Балліу. Франсіско поповнив список жовтих карток «Райо Вальєкано» на 22-й хвилині.

Першу заміну в матчі «Реал Сосьєдад» зробив на 29-й хвилині, випустивши А. Захаряна замість Б. Мендеса. Господарі сподівалися, що ця заміна додасть їхній грі свіжості та нової атакувальної загрози. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди продовжували шукати невловимий гол. На 55-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив першу заміну, замінивши О. Трехо на Р. Нтеку. Ця кадрова перестановка мала надати атакувальній грі більше динамізму. На 57-й хвилині гравець «Райо Вальєкано» У. Лопес отримав жовту картку, поповнивши зростаючий список вилучень у матчі. «Реал Сосьєдад» відповів потрійною заміною на 62-й хвилині. У. Садік вийшов замість М. Оярсабаля, Андре Сілва — замість С. Бекера, а І. Зубельдія — замість У. Гонсалеса. Ці стратегічні зміни були покликані порушити оборонну структуру «Райо Вальєкано» та створити нові можливості для «Реал Сосьєдаду». Суддя продовжував роздавати картки обом командам, і на 70-й хвилині жовту картку отримав Х. Галан із «Реал Сосьєдаду». Райо Вальєкано відповів двома швидкими замінами на 71-й хвилині: С. Камело замінив К. Переса, а І. Паласон вийшов замість Х. де Фрутоса. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Реал Сосьєдад» зробив останню заміну на 83-й хвилині: Р. Ле Норманд вийшов замість Х. Ле Норманд вийшов замість Х. А. Оласагасті. Надії на те, що ця заміна додасть солідності задній лінії та не дасть змоги «Райо Вальєкано» знайти пізнього переможця, не виправдалися. Розчарування «Райо Вальєкано» результатом стало очевидним, коли Р. Нтека отримав жовту картку на 85-й хвилині. В останні хвилини гри суддя також вилучив гравця «Реал Сосьєдаду» Х. Пачеко. Незважаючи на те, що обидві команди проявили рішучість і створили гольові нагоди, ані «Реал Сосьєдад», ані «Райо Вальєкано» не змогли домогтися перелому. У підсумку рахунок так і залишився 0:0, і обидві команди були змушені задовольнятися одним очком. Проте гра продемонструвала конкурентну природу Ла Ліги, обидві команди показали свою майстерність і оборонну стійкість.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Реал С-дад, Атлетіко — Райо Вальєкано.