Ювентус — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-27 20:57 27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Емполі — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

27 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Емполі (Італія).

Ювентус - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЮвентус - Эмполи - 1:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Ювентус (Турин) — Емполі (Італія) — 1:1 (0:0)
Голи: Влахович (50) — Т. Балданзі (70)

Предупредження: S. Walukiewicz (20)

Огляд матчу Ювентус — Емполі:

У захопливому матчі Серії А на легендарному стадіоні «Альянц» «Ювентус» і «Емполі» билися один з одним, але в підсумку домоглися наполегливої нічиєї 1:1. Обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність, і матч подарував уболівальникам захоплююче видовище. Перший тайм розпочався з високою інтенсивністю: обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Однак до свистка на перерву жодній зі сторін не вдалося вийти з глухого кута, і рахунок став напруженим — 0:0. Щойно розпочався другий тайм, як «Ювентус» спіткала невдача: на 18-й хвилині червону картку отримав Аркадіуш Мілік. Це означало, що господарям довелося провести залишок матчу в чисельній меншості. Незважаючи на цю невдачу, «Ювентус» проявив стійкість і мужньо бився, щоб компенсувати відсутність гравця. На 20-й хвилині жовту картку отримав гравець «Емполі» С. Валукевич, що ще більше загострило гру. Обидві команди продовжували атакувати та створювати нагоди, а воротарі здійснювали вражаючі сейви, щоб утримати рахунок на табло. Нарешті, на 50-й хвилині «Ювентус» вийшов із глухого кута, забивши гол Д. Влаховича. Натовп тріумфував, коли господарі вийшли вперед, бажаючи здобути надважливу перемогу. Однак «Емполі» не став опускати руки після пропущеного м’яча і швидко зробив заміни, щоб освіжити атакувальні дії.

Намагаючись переломити хід матчу на свою користь, «Емполі» здійснив дві заміни на 56-й хвилині, замінивши А. Грассі та А. Черрі на М. Канчельєрі та Т. Балданці відповідно. Цей тактичний хід надав команді нової енергії та допоміг знайти рівні шанси. На 70-й хвилині «Емполі» вдалося відігратися завдяки голу Т. Бальданці. Цей гол вдихнув нове життя у ворота гостей і зумовив захопливий фінал, у якому обидві команди прагнули перемоги. На 78-й хвилині «Ювентус» здійснив дві заміни: А. Камб’ясо і Ф. Костич замінили С. Ілінга Джуніора і К. Йілдіза відповідно. Господарі поля були сповнені рішучості повернути собі лідерство і чинили невпинний тиск на оборону «Емполі». На 90-й хвилині «Емполі» також зробив заміну, випустивши С. Цурковскі замість Дж. Фацціні. Однак останні хвилини гри не обійшлися без драми: гравець «Ювентуса» Т. Веа отримав жовту картку, що ще більше загострило обстановку на полі. З наростаючою напругою «Емполі» провів останню заміну на 90-й хвилині: Н. Камб’яджі вийшов замість Р. Маріна. Обидві команди прагнули до перемоги, але жодна з них не змогла знайти вирішальний гол. Після фінального свистка «Ювентус» і «Емполі» залишилися один на один, і матч завершився у впертій боротьбі внічию 1:1. Незважаючи на чисельну перевагу протягом більшої частини гри, «Ювентус» продемонстрував стійкість, а «Емполі» — бойовий дух. Нічия відображає конкурентну природу Серії А і змушує вболівальників з нетерпінням чекати наступного туру матчів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Ювентус, Емполі — Дженоа.