Лутон Таун — Брайтон — 4:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-30 23:43 30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Брайтон — 4:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Брайтон (Англія).

Лутон Таун - Брайтон - 4:0. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Брайтон - 4:0. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Лутон Таун (Англія) — Брайтон (Англія) — 4:0 (3:0)
Голи: E. Adebayo (1), C. Ogbene (3), E. Adebayo (42), E. Adebayo (56)

Попередження: Ігор Хуліо (13), А. С. Локонга (25), J. Кларк (66), Карлос Балеба (73)

Огляд матчу Лутон Таун — Брайтон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Кенілворт Роуд» «Лутон» здобув приголомшливу перемогу над «Брайтоном» із рахунком 4:0. Від самого початку «хеттери» взяли гру під свій контроль, забивши три голи в першому таймі і додавши ще один у другому, щоб здобути комфортну перемогу. Від самого початку було очевидно, що «Лутон» налаштований по-бойовому. Елайджа Адебайо відкрив рахунок лише за одну хвилину до кінця матчу. Клінічний удар Адебайо забезпечив «Лутону» ранню перевагу, задавши тон подальшим подіям. На третій хвилині «Лутон» подвоїв свою перевагу. Цього разу відзначився Чієдозі Огбене, залишивши захист «Брайтона» в шоці. Гол Огбене продемонстрував атакувальну майстерність «Лутона» і залишив гостям гору, на яку потрібно було піднятися. «Брайтон» спробував відповісти, але їхні надії впали на 13-й хвилині, коли Ігор отримав жовту картку. «Лутон» скористався вразливістю «Брайтона» і збільшив свою перевагу на 42-й хвилині. Адебайо вкотре продемонстрував свої хижацькі інстинкти, оформивши дубль і зробивши гру ще більш недосяжною для гостей. У другому таймі «Брайтон» спробував відігратися, ввівши в гру свіжі сили в спробі переломити хід матчу. На початку тайму Паскаль Еступінан і Франко Буонанотте вийшли на поле замість Таріка Лампті та Ітана Фергюсона відповідно. Однак оборона «Лутона» залишалася непохитною, не даючи «Брайтону» жодного шансу повернутися в гру.

На 56-й хвилині «Лутон» фактично поставив крапку в матчі, забивши ще один гол. Адебайо оформив хет-трик, залишивши оборону «Брайтона» в замішанні. Цей гол не тільки забезпечив «Лутону» перемогу, а й продемонстрував їхню атакувальну перевагу впродовж усього матчу. Обидві команди продовжили вносити зміни: на 61-й хвилині «Брайтон» випустив Біллі Гілмора замість Кріса Балеби, а на 68-й хвилині «Лутон» здійснив подвійну заміну, випустивши Альберта Самбі Локонгу та Енді Таунсенда замість А. С. Локонги та Джейдена Кларка відповідно. Ці зміни надали грі нового імпульсу, але в підсумку ніяк не вплинули на рахунок. Коли матч добіг кінця, спалахнули емоції, внаслідок чого жовті картки отримали Джейден Кларк із «Лутона» на 66-й хвилині та Кріс Балеба з «Брайтона» на 73-й хвилині. «Лутон» також зробив заміни, замінивши Росса Барклі та Каллума Морріса на Люка Беррі та Колі Вудроу на 82-й і 83-й хвилинах відповідно. Незважаючи на всі зусилля, «Брайтон» так і не зміг знайти прорив, і матч завершився впевненою перемогою «Лутона» з рахунком 4:0. Ця впевнена перемога над суперником із Прем’єр-ліги, безсумнівно, підвищить упевненість «Лутона» у своїх силах, адже вони прагнуть піднятися вище в турнірній таблиці. З подібними виступами вони, безсумнівно, створять хвилю і кинуть виклик більш авторитетним командам. Що стосується «Брайтона», то вони будуть прагнути виправити свої помилки і повернутися до переможного шляху у своєму прагненні до успішної кампанії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ньюкасл — Лутон Таун, Брайтон — Кр-л Пелас.