Барселона — Осасуна — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-31 21:53 31 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та ... Барселона — Осасуна — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

31 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Барселона - Осасуна - 1:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Осасуна - 1:0. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Барселона (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 1:0 (0:0)
Голи: Вітор Роке (63)

Предупредження: Унаї Гарсія (16), Педрі (53), Унаї Гарсія (67)

Огляд матчу Барселона — Осасуна:

«Барселона» здобула перемогу над «Осасуною» в напруженому матчі Ла Ліги, який відбувся на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Незважаючи на безгольовий перший тайм, «Барселона» зуміла здобути перемогу з рахунком 1:0, продемонструвавши свою майстерність на полі. Матч розпочався з високою енергією, обидві команди продемонстрували своє прагнення домогтися перемоги. На 7-й хвилині «Барселона» зробила заміну, замінивши Ф. Торреса на Ф. Лопеса. Ця рання зміна продемонструвала тактичний підхід команди та її бажання заволодіти перевагою в грі. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до отримання жовтих карток. На 16-й хвилині У. Гарсія, гравець «Осасуни», отримав попередження від судді, що підкреслює фізичний характер зустрічі. На 53-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Барселони» Педрі, що відображає гостру конкуренцію між суперниками. На 62-й хвилині «Барселона» зробила ще одну заміну, замінивши Ф. Лопеса на Вітора Роке. Заміна виявилася дуже важливою, оскільки вже через хвилину Вітор Роке забив єдиний гол у матчі. Цей прорив забезпечив «Барселоні» таку необхідну перевагу, яку вона мала намір зберегти до фінального свистка. На 67-й хвилині У. Гарсія, гравець «Осасуни», отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки та вилучення з гри.

Цей інцидент серйозно вплинув на шанси «Осасуни» відігратися і поставив «Барселону» у більш вигідне становище. «Осасуна» відреагувала на вилучення гравця, зробивши одразу три заміни на 68-й хвилині. Х. М. Арнаїс, А. Будимир і А. Орос були замінені на Р. Гарсію, Д. Брасанака і П. Ібаньєса відповідно. Задум цих змін був очевидний — реорганізувати команду і знайти спосіб зламати оборону «Барселони». На пізніших стадіях гри «Барселона» також внесла тактичні корективи, випустивши О. Ромеу замість Педрі на 77-й хвилині. Це рішення було спрямоване на посилення півзахисту і збереження контролю над грою в останні хвилини матчу. У міру того як час минав, «Осасуна» спробувала відігратися, випустивши на поле Х. Монкайолу та Л. Торро на 83-й хвилині замість К. Бархи та П. Ібаньєса відповідно. Однак, незважаючи на їхні зусилля, «Барселона» стійко оборонялася і втримала свою перевагу. Фінальний свисток сповістив про тріумф «Барселони» в матчі. Перемога з рахунком 1:0 не тільки забезпечила «Барселоні» три найважливіші очки, а й підкреслила її здатність досягати результату навіть у запеклих поєдинках. Що стосується «Осасуни», то вони відважно билися протягом усієї гри, але в підсумку не змогли домогтися рівного рахунку. Матч між «Барселоною» і «Осасуною» на «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» продемонстрував усю гостроту і конкурентність Ла Ліги. За рахунку 1:0 на користь «Барселони» обидві команди продемонстрували свою рішучість, тактичну майстерність і сильне бажання перемогти.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Барселона, Осасуна — Сельта.