Лечче — Фіорентина — 3:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-02 23:44 2 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Фіорентина — 3:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Лечче - Фиорентина - 3:2. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Фиорентина - 3:2. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Лечче (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 3:2 (1:0)
Голи: Ремі Уден (17), P. Dorgu (90+2), R. Piccoli (90) — Мандрагора (50), L. Beltran (68)

Попередження: Лукас Мартінес Куарта (15), P. Almqvist (50), L. Ranieri (72), Ламек Банда (77), Валентин Гендрі (83), Н. Гонсалес (90)

Огляд матчу Лечче — Фіорентина:

У напруженому матчі Серії А між «Лечче» та «Фіорентиною» на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре обидві команди продемонстрували чудові футбольні навички та боролися за перемогу. Із захопливим рахунком 1:0 у перерві та драматичним рахунком 3:2 в основний час цей матч тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. На початку гри обидві команди проявили рішучість, але вже на 15-й хвилині жовтою карткою привернув до себе увагу гравець «Фіорентини» Л. Мартінес Кварта. Проте вже за дві хвилини гравець «Лечче» Р. Удін приголомшив суперника, забивши гол і вивівши свою команду вперед — 1:0. На початку другого тайму «Фіорентина» зробила першу заміну, замінивши Л. Мартінеса Куарту на Н. Міленковича на 46-й хвилині. Вони продовжили струшувати гру ще двома замінами: А. Дункан вийшов замість Р. Мандрагори, а Г. Бонавентура — замість А. Белотті. Рішучість «Фіорентини» принесла свої плоди на 50-й хвилині, коли Р. Мандрагора забив вражаючий гол, вирівнявши становище в матчі. Команди запекло билися, і в той же момент «Лечче» отримав жовту картку за удар П. Альмквіста. На 65-й хвилині «Фіорентина» провела четверту заміну, замінивши Р. Соттіла на Н. Гонсаса. Соттіла на Н. Гонсалеса. Лише через три хвилини Л. Бельтран забив приголомшливий гол, забезпечивши «Фіорентині» перевагу в рахунку 2:1.

У відповідь «Лечче» зробив першу заміну, випустивши Р. Пікколі замість Р. Удіна. Пікколі замість Р. Удіна. Напруга матчу зросла з отриманням жовтої картки гравцем «Фіорентини» Л. Раньєрі на 72-й хвилині. Після цього «Лечче» здійснив ще дві заміни, замінивши М. Каба і Х. Гонсалеса на М. Каба і Х. Гонсалеса відповідно. На 77-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» Л. Банда. Рішучість «Лечче» принесла свої плоди, коли на 78-й хвилині вони зробили дві останні заміни: Л. Банда замінив Н. Сансоне, а гравець «Фіорентини» Л. Бельтран — Ф. Парізі. Однак гра була далека від завершення: на 83-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» В. Джендрі. Під кінець матчу обидві команди відчайдушно боролися за перемогу. На 90-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Н. Гонсалес, і натовп вибухнув радісними криками, коли гравець «Лечче» Р. Пікколі зрівняв рахунок на останніх хвилинах гри. Не задовольняючись одним голом, П. Доргу на останній хвилині матчу довів справу до кінця, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 3:2. Загалом, цей захопливий матч Серії А між «Лечче» та «Фіорентиною» продемонстрував пристрасть та майстерність обох команд. За рахунку 1:0 у перерві на користь «Лечче» і захопливого рахунку 3:2 в основний час цей матч, напевно, запам’ятається як захопливе протистояння двох талановитих команд, які борються за славу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Лечче, Фіорентина — Фрозіноне.