Емполі — Дженоа — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 17:52 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Дженоа — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Дженоа (Генуя).

Эмполи - Дженоа - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Дженоа - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Емполі (Італія) — Дженоа (Генуя) — 0:0 (0:0)

Предупредження: S. Walukiewicz (53), Коні Де Вінтер (66), S. Sabelli (73), Н. Камб’ягі (75), Коні Де Вінтер (90+2)

Огляд матчу Емполі — Дженоа:

«Емполі» та «Дженоа» зустрілися в матчі Серії А, який залишив уболівальників у передчутті нових подій. Незважаючи на всі зусилля, обидві команди так і не змогли забити у ворота суперника, в результаті чого на «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена» була зафіксована нічия 0:0. Перша половина матчу пройшла в напруженій боротьбі, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Обидві сторони створили кілька можливостей, але не змогли їх реалізувати. У перерві рахунок так і залишився 0:0, залишивши вболівальників у напрузі. Другий тайм розпочався з моментальних змін у складі команд. На 46-й хвилині «Дженоа» зробила першу заміну в матчі, випустивши Р. Малиновського замість К. Екубана. Цей хід був спрямований на те, щоб привнести свіжу енергію в атакувальну гру. На 53-й хвилині «Емполі» став першою командою, яка отримала жовту картку: С. Валукевич був попереджений арбітром. Це була ознака зростаючої інтенсивності та фізичної напруги матчу. На 54-й хвилині «Емполі» вирішив зробити подвійну заміну. Б. Берешиньскі був замінений на Л. Какаче, а А. Черрі вийшов замість М. Канчельєрі. Господарі сподівалися, що ці зміни дадуть їм поштовх, необхідний для прориву. По ходу матчу обидві команди виявляли ознаки розчарування.

На 66-й хвилині жовту картку отримав гравець «Дженоа» К. Де Вінтер, а на 73-й хвилині — гравець «Емполі» С. Сабеллі. Суддя суворо контролював перебіг гри, караючи за необдумані дії, а на 71-й хвилині «Емполі» зробив ще дві заміни, випустивши А. Грассі та В. Коваленка. Ці зміни були останньою спробою вплинути на результат матчу. На сімдесят сьомій хвилині «Дженоа» зробила дві заміни: С. Сабеллі вийшов замість А. Мартіна, а М. Ретегі — замість Вітінью. Обидві команди сподівалися, що свіжі сили допоможуть їм у завершальній стадії гри. На 85-й хвилині «Емполі» зробив останню заміну: Н. Камб’яджі вийшов на поле замість Я. Фацціні. Фацціні. Це був стратегічний хід, покликаний додати атакувальної жилки в гру. У міру наближення матчу до його завершення напруга в грі наростала. На 90-й хвилині гравець «Дженоа» К. Де Вінтер отримав другу жовту картку за матч, що призвело до червоної картки. Після фінального свистка рахунок на табло залишився незмінним — 0:0. Обидві команди демонстрували стійкість і рішучість протягом усього матчу, але зрештою так і не змогли досягти бажаного перелому. Незважаючи на те, що матч закінчився без голів, це була захоплива і напружена боротьба. І «Емполі», і «Дженоа» будуть прагнути до того, щоб розвинути свою гру і домогтися кращих результатів у майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Емполі, Дженоа — Аталанта.