Брайтон — Кр-л Пелас — 4:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:58 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Кр-л Пелас — 4:1. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Брайтон - Кр-л Пэлас - 4:1. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Кр-л Пэлас - 4:1. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Брайтон (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 4:1 (3:0)
Голи: Л. Дунк (3), Дж. Хіншелвуд (33), F. Buonanotte (34), Жоао Педро (85) — Дж. Матета (71)

Попередження: R. De Zerbi (7), М. Геї (16), Матеус Франка (59), Даніель Муньос (62), Велбек (90+2)

Огляд матчу Брайтон — Кр-л Пелас:

Брайтон і Кристал Пелас нещодавно зійшлися в захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні American Express Community Stadium. Гра була сповнена подій і хвилювання, обидві команди викладалися на полі по повній програмі. Перший тайм почався з ударного початку: «Брайтон» вийшов уперед завдяки голу Л. Данка на 3-й хвилині. Господарі поля продовжували домінувати, і на 7-й хвилині Р. Де Зербі з «Брайтона» отримав жовту картку. У «Кристал Пелас» був шанс відповісти, але М. Гуехі отримав жовту картку на 16-й хвилині. По ходу гри «Брайтон» продовжував домінувати і збільшив свою перевагу. На 33-й хвилині Дж. Хіншелвуд зробив рахунок 2:0 на користь «Брайтона». Лише за хвилину Ф. Буонанотте забив ще один гол, збільшивши перевагу «Брайтона» до 3:0. На 28-й хвилині «Кристал Пелас» зробив першу заміну: М. Гуехі був замінений на А. Вортона. Ця заміна мало що змінила в грі, «Брайтон» продовжував відстоювати свої позиції. У другому таймі «Кристал Пелас» здійснив кілька змін, намагаючись переломити хід матчу. На 46-й хвилині Дж. Шлупп вийшов замість М. Олісе.

Однак на 71-й хвилині «Брайтон» завдав нового удару — Дж. Матета забив гол, подарувавши «Кристал Пелас» проблиск надії. Першу заміну «Брайтон» зробив на 69-й хвилині, випустивши Е. Фергюсона замість Д. Велбека. На 80-й хвилині господарі поля зробили ще кілька замін: Ф. Буонанотте і Т. Лампті замінили К. Балеба і П. Еступінана відповідно. У складі «Кристал Пелас» також відбулися заміни: Ж. Матета і М. Олізе замінили О. Едуард і В. Г’юз. На 84-й хвилині «Брайтон» забив гол Жоао Педро. На останніх хвилинах гри «Брайтон» зробив ще дві заміни: замість А. Фаті вийшов Ігор, а замість Жоао Педро — А. Лаллана. У кінцівці гри на 90-й хвилині жовту картку отримав Д. Велбек із «Брайтона». Підсумковий рахунок матчу — 4:1 на користь «Брайтона». Господарі поля домінували в обох таймах і демонстрували свою майстерність в атаці. У другому таймі «Кристал Пелас» спробував відігратися, але не зміг. Загалом матч вийшов цікавим для вболівальників, з великою кількістю голів, жовтих карток і замін. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, створивши на полі захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Брайтон, Кр-л Пелас — Челсі.