Торіно — Салернітана — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 15:31 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Салернітана — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Салернітана (Італія).

Торино - Салернитана - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Салернитана - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Торіно (Турин) — Салернітана (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: S. Сазонов (26), N. Pierozzi (63)

Огляд матчу Торіно — Салернітана:

Торіно і Салернітана зійшлися в довгоочікуваному матчі Серії А на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно». Рахунок 0:0 у перерві відображав напружений і рівний характер гри. Незважаючи на численні заміни, жодна з команд так і не змогла забити, що призвело до безгольової нічиєї в основний час. На 26-й хвилині гравець «Торіно» С. Сазонов отримав жовту картку за необдуманий виклик. Це раннє попередження задало тон фізичному протистоянню двох команд. Обидві сторони були сповнені рішучості довести свою правоту і домогтися перемоги. На 43-й хвилині, коли перший тайм добіг кінця, «Торіно» зробив першу заміну. Р. Родрігес вийшов замість А. Масіни, оскільки менеджер Іван Юрич хотів привнести свіжі сили в команду і розкрити оборону суперника. На початку другого тайму «Салернітана» зробила першу заміну на 61-й хвилині.

Дж. Боатенг був замінений на М. Пеллегріно, оскільки гості прагнули отримати перевагу над господарями. Незабаром відбулася ще одна заміна з боку «Салернітани» — замість Б. Діа вийшов Л. Чауна. По ходу матчу спалахнули емоції, що призвело до жовтої картки для гравця «Салернітани» Н. П’єроцці на 63-й хвилині. Суддя був змушений взяти гру під свій контроль, щоб не допустити подальшої перепалки між гравцями. У відповідь на ескалацію напруженості «Торіно» зробив дві заміни поспіль на 65-й хвилині. Замість П. Пеллегрі на поле вийшов А. Тамезе, а замість К. Джіджі — Н. Влашич. Рішення менеджера випустити свіжі сили не привело до бажаного прориву, обидві команди продовжували змінювати одна одну. На 73-й хвилині «Салернітана» провела третю заміну: Т. Пасалідіс змінив Ж. Самбіа. Матч тривав у запеклій боротьбі, і жодна зі сторін не могла знайти вирішальний момент, щоб вирвати перемогу. На 80-й хвилині «Торіно» зробив дві останні заміни. С. Сазонов був замінений на М. Ловато, а С. Річчі звільнив місце для І. Іліча. Ці зміни були спробою ввести додаткові атакувальні можливості, але рішуча оборона «Салернітани» трималася до фінального свистка. В останні хвилини матчу сталася драма, коли гравець «Торіно» К. Лінетті отримав жовту картку на 90-й хвилині. Попри те, що безгольова нічия, можливо, не найцікавіший результат для вболівальників, і «Торіно», і «Салернітана» продемонстрували рішучість і самовідданість упродовж усього матчу. Патова ситуація продемонструвала оборонну майстерність обох команд і дала уявлення про те, чого можна очікувати від них у майбутніх матчах Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Торіно, Салернітана — Емполі.