Контрольний матч. «Динамо» — «Шкендія» — 1:1. Огляд матчу

2024-02-09 17:50 У п’ятницю, 9 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. ... Контрольний матч. «Динамо» — «Шкендія» — 1:1. Огляд матчу

У п’ятницю, 9 лютого, київське «Динамо» провело в рамках міжсезонного збору в Туреччині черговий контрольний матч. Суперником української команди виступила північномакедонська «Шкендія».

Фото — fcdynamo.com

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ШКЕНДІЯ» (Тетово, Північна Македонія) — 1:1 (0:1)
Голи:
Ванат (60) — Шала (26)

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 46), 2.Вівчаренко (44. Дубінчак, 61), 4.Попов (34.Сирота, 61), 32.Михавко (25.Дячук, 61), 20.Караваєв (90.Гусєв, 50; 92.Рамадані, 69), 6.Бражко (18.Андрієвський, 61), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 46), 29.Буяльський (К) (37.Царенко, 61), 22.Кабаєв (77.Діалло, 61), 91.Волошин (30.Діалло, 61), 11.Ванат (21.Супряга, 61).

«Динамо» доволі активно розпочало цей матч і в дебютному його відрізку створило одразу кілька гольових моментів. Уже на 4-й хвилині зустрічі Шапаренко після передачі Вівчаренка з лівого флангу увірвався до штрафного майданчика «Шкендії» і пробив метрів із 12-ти — м’яч пролетів над самою поперечиною. Невдовзі ще одна атака «Динамо» завершилася ударом Кабаєва приблизно з 11-метрової позначки, однак він був заблокований. Ну а на 8-й хвилині матчу Кабаєв прорвався лівим флангом, віддав у центральну зону на Волошина, який пробив сходу метрів із 14-ти, і м’яч влучив у поперечину воріт «Шкендії».

Але північномакедонська команда не тільки витримала цей стартовий натиск суперника, а незабаром почала вже сама «показувати зуби». Спершу Адемі вийшов віч-на-віч із Бущаном, пробив із меж штрафного майданчика, проте голкіпер «Динамо» зумів ногами відбити м’яч. Потім Цинарі зіграв на добиванні після того, як Бущан парирував найнебезпечніший удар Адемі, і відправив м’яч у ворота «Динамо», але гол не зараховано — офсайд. Ну а на 26-й хвилині зустрічі «Шкендія» зуміла домогтися успіху: Адемі простягнув м’яч до штрафного майданчика «біло-синіх», віддав ліворуч на Шалу, і той хльостким ударом з меж штрафного відкрив рахунок у матчі — 0:1.

Після цього голу матч став проходити з проявом зайвих емоцій і жорсткості з боку обох команд. У цих умовах розраховувати на гольові моменти було складно, але, як мінімум, у двох епізодах гри рахунок міг змінитися. Спершу Попов після подачі Бражка спрямував м’яч у ворота «Шкендії», проте гол не було зараховано — офсайд. А за пару хвилин до свистка на перерву Краснічі пробив метрів із 27-ми, і цей удар застав Бущана зненацька — той із великими труднощами перевів гру на кутовий.

Після перерви «Динамо» прагнуло активно грати в атаці і на 60-й хвилині зустрічі це принесло результат. Атака киян завершилася прострілом Кабаєва і Ванат практично з лінії воріт заніс м’яч у ворота «Шкендії» — 1:1.

У час матчу, що залишився, «Динамо», зрозуміло, шукало шанси для того, щоб вирвати перемогу, проте особливо явних можливостей змінити рахунок на свою користь не мало. Та й загалом, цей відрізок поєдинку пройшов у досить сумбурному ключі, хоч і під знаком позиційної переваги української команди. У підсумку, нічия, 1:1.

Свій наступний спаринг команда Олександра Шовковського проведе найближчого понеділка, 12 лютого, проти латвійського РФШ.

Олександр ПОПОВ

Кращий коментар

eugene01
Eugene Smart - Наставник
09.02.2024 23:34
А поки СаШо тасує одну й теж колоду ( бо більше нікого нема), "Полісся" підписує Михайличенка і бразильського вундеркінда; "Кривбас", "Рух" підсилюються; навіть "Зоря", яка ніби була в кроці від фінансового краху, активна на тоансферному ринку. Про "Шахтар" й казати й не треба. А що Суркіс? Розраховує підписати когось останньої хвилини трансферного "вікна"? Але ж новачкам потрібен час для адаптації, і де ж награвати їх як не на тренувальних зборах. Та замість свіжих обличь ми маємо насолоджуватися Андрієвським та Поповим.