Тоттенгем — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:03 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Брайтон (Англія).

Тоттенхэм - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Брайтон - 2:1. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Брайтон (Англія) — 2:1 (0:1)
Голи: П. М. Сарр (61), Джонсон (90+6) — Гросс (16)

Попередження: Меддісон (35), П. М. Сарр (61), F. Buonanotte (65), Еступіньян (79), Л. Дунк (88)

Огляд матчу Тоттенгем — Брайтон:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Готспур» «Тоттенгем Готспур» відбився від відставання в рахунку і здобув захоплюючу перемогу над «Брайтоном» із рахунком 2:1. Початок матчу був на користь «Брайтона», який зумів вийти вперед завдяки пенальті на 16-й хвилині. Паскаль Гросс, вийшовши вперед, класно реалізував пенальті, забезпечивши перевагу своїй команді. Під час першого тайму напруга на полі наростала, і на 35-й хвилині суддя показав жовту картку гравцеві «Тоттенхема» Джеймсу Меддісону, що посилило тиск на господарів. У другому таймі обидві команди зробили зміни, причому «Брайтон» вирішив зробити ранню заміну на 57-й хвилині. Адам Лаллана був замінений на Ансу Фаті в спробі посилити атаку. Однак «Тоттенгем» швидко відреагував і на 61-й хвилині зрівняв рахунок. П’єр-Еміль Гьойбйорг вколотив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок і розігнавши атмосферу на стадіоні. На жаль, уже за хвилину Гьойбйорг отримав жовту картку, затьмаривши святкування для вболівальників «Тоттенхема».

Менеджер Маурісіо Почеттіно швидко здійснив кілька тактичних замін, ввівши в гру Теммі Вернера і Деяна Кулусевскі на 62-й хвилині. Вони замінили Бена Джонсона та Іва Біссуму відповідно, додавши свіжих ніг і нової динаміки атакувальній лінії «Тоттенхема». Гра ставала дедалі більш фізичною: Франко Буонанотте та Пірс Еступінан отримали жовті картки на 65-й та 79-й хвилинах відповідно. Брайтонці були явно розчаровані і відчайдушно намагалися втримати свою перевагу. На 80-й хвилині «Тоттенгем» здійснив останню заміну, випустивши Брайта Девіса і замінивши Гьойбйорга, який забив гол. Брайтон спробував перегрупуватися, зробивши дві пізні заміни на 83-й хвилині. Денні Велбек і Буонанотте були замінені на Ебера Фергюсона і Джоеля Вельтмана, оскільки їхній менеджер сподівався на пізній ривок, щоб вирвати перемогу. У міру наближення до основного часу напруга досягла піку, і на 88-й хвилині Льюїс Данк із «Брайтона» отримав жовту картку за необдуманий виклик. Коли до кінця матчу залишалися лічені хвилини, гості зробили останні заміни, випустивши Біллі Гілмора і Таріка Лампті замість Брайана Бейкера-Боайті та Сезара Балеби. Драматична кульмінація матчу настала на 90-й хвилині, коли Бен Джонсон із «Тоттенхема» під радість домашніх уболівальників вразив ворота. Незважаючи на те, що в матчі не було конкретних деталей, як-от дата, час і раунд, захопливий характер гри та рішучість, проявлена обома сторонами, стали прикладом азарту й непередбачуваності, якими славиться Прем’єр-ліга.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Вулверхемптон, Шеффілд Юнайтед — Брайтон.