Уніон — Вольфсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:11 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Вольфсбург — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Вольфсбург (Німеччина).

Унион - Вольфсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаУнион - Вольфсбург - 1:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Уніон (Берлін) — Вольфсбург (Німеччина) — 1:0 (1:0)
Голи: Д. Доехі (45+25)

Предупредження: Н. Ковач (45+26), J. Руссільон (85)

Огляд матчу Уніон — Вольфсбург:

У напруженому поєдинку Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Фьорстерей» берлінський «Уніон» здобув важку перемогу над «Вфл Вольфсбург» із рахунком 1:0. Попри те, що в першому таймі матч залишався безгольовим, пізній удар Д. Доехі привів «Уніон Берлін» до заслуженої перемоги. У першій половині матчу обидві команди боролися за перевагу, і кожна з них створила кілька нагод для того, щоб вийти з глухого кута. Однак лише на 45-й хвилині «Уніон Берлін» нарешті забив гол. Д. Доехі завдав потужного удару, який не залишив воротареві «Вольфсбурга» жодного шансу на порятунок, і забезпечив своїй команді вирішальну перевагу перед перервою. На початку другого тайму «Вольфсбург» зробив заміну, намагаючись змінити своє становище. М. Йенц замінив К. Зезігера, надавши задній лінії свіжих сил. Берлінський «Уніон» відповів першою заміною на 59-й хвилині, ввівши в гру К. Воланда замість Б. Ааронсона, щоб посилити атаку. Берлінський «Уніон» продовжував домінувати в грі, і незабаром відбулася друга заміна. А. Шафер змінив А. Лайдуні, щоб посилити півзахист і зберегти контроль над грою.

На 74-й хвилині «Вольфсбург» зробив другу і третю заміни, замінивши Л. Маджера і К. Паредеса на Р. Баку і В. Черні відповідно. Коли до кінця матчу залишалося всього десять хвилин, «Вольфсбург» зробив ще дві заміни, замінивши Рожеріо і М. Сванберга на А. Сарра і Й. Герхардта. Тим часом «Уніон Берлін» зробив останні заміни на 81-й і 82-й хвилинах: А. Краль замінив П. Якеля, а Р. Госенс вийшов на поле замість Ж. Руссільона. У міру наближення матчу до кінця напруга стала наростати, що призвело до жовтих карток для Ж. Руссільона з «Уніон Берлін», а також М. Арнольда і П. Первана з «ВфЛ Вольфсбург» на 85-й і 90-й хвилинах відповідно. Незважаючи на пізній драматизм, рахунок залишився незмінним, і «Уніон Берлін» здобув перемогу над «Вольфсбургом» із рахунком 1:0. Цей матч став свідченням стійкості та цілеспрямованості «Уніон Берліна», який зумів здобути три цінні очки в поєдинку з непростим суперником. Ця перемога, безсумнівно, зміцнить їхню впевненість у своїх силах і просуне далі турнірною таблицею Бундесліги. Тим часом «Вольфсбургу» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свою гру, щоб оговтатися від поразки у своєму прагненні до успіху в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Уніон, Вольфсбург — Боруссія Д.