Ланс — Страсбур — 3:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:57 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Страсбур — 3:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Страсбур (Франція).

Ланс - Страсбур - 3:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Страсбур - 3:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Ланс (Франція) — Страсбур (Франція) — 3:1 (2:1)
Голи: Сепе Ельє Вахі (16), Давид да Коста (30), Ф. Сотока (58) — Томас Делейн (43)

Попередження: Факундо Медіна (37), Давид да Коста (61), Томас Делейн (68)

Огляд матчу Ланс — Страсбур:

Футбольний матч «Ленс» — «Страсбур» відбувся в рамках Ліги 1 на стадіоні «Стад Боллаерт-Делеліс». У перерві рахунок був 2:1 на користь «Ленса», а основний час завершився перемогою господарів із рахунком 3:1.

Початок матчу пройшов у напруженій атмосфері, і «Ленсу» не знадобилося багато часу для того, щоб заявити про себе. На 16-й хвилині Е. Вахі, гравець «Ленса», забив гол, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Вболівальники вибухнули від захвату, коли «Ленс» заволодів перевагою. Однак «Страсбур» швидко відповів, і на 43-й хвилині Т. Делен зрівняв рахунок. Під завісу першого тайму «Ленс» знову продемонстрував свою перевагу. На 30-й хвилині Д. Перейра да Кошта забив гол, знову вивівши «Ленс» у лідери. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1, що послужило приводом для захоплюючого другого тайму. У другій половині зустрічі обидві команди продовжували боротися за контроль над грою. На 58-й хвилині «Ленс» укотре вразив ворота суперника, збільшивши свою перевагу. Героєм став Ф. Сотока, який забив гол, що забезпечив «Ленсу» перевагу 3:1. Жовті картки лунали протягом усього матчу, і на 37-й хвилині Ф. Медіна з «Ленса» отримав попередження. Д. Перейра да Коста з «Ленса» і Т. Делейн зі «Страсбурга» також отримали жовті картки на 61-й і 68-й хвилинах відповідно. По ходу матчу обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись схилити шальки терезів на свою користь. На 71-й хвилині А. Діуф вийшов на заміну у складі «Ленса», замінивши С. Абдул Самеда. На 71-й хвилині «Ленс» зробив ще одну заміну: В. Саїд замінив Е. Вахі. На 71-й хвилині «Страсбур» також здійснив зміни: Т. Делен був замінений на С. Соу. На 77-й хвилині у складі «Страсбура» з’явився Ж. Мванга, який замінив Ж. Демінгуе. У відповідь «Ленс» зробив ще дві заміни на 81-й і 82-й хвилинах, випустивши Хоаннера Чавеса замість П. Франковскі та М. Гілавогі замість Ф. Сотоки. Коли матч добіг кінця, «Ленс» зробив останню заміну на 88-й хвилині. Ф. Медіна був замінений на М. Хайдару, що дозволило господарям поля отримати свіжі сили. Матч «Ленс» — «Страсбур» став захоплюючим і насиченим футболом. З рахунком 3:1 переміг «Ленс», заробивши три важливі очки в турнірній таблиці Ліги 1. Стадіон Stade Bollaert-Delelis був заповнений радісними вболівальниками «Ленса», які святкували тріумф своєї команди.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Ланс, Страсбур — Лор’ян.