Ноттінгем Форест — Ньюкасл — 2:3. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 21:33 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Ньюкасл — 2:3. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Ноттингем Форест - Ньюкасл - 2:3. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Ньюкасл - 2:3. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 2:3 (2:2)
Голи: А. Еланга (26), Хадсон-Одої (45+6) — Бруно Гімарайнш (10), Шер (43), Бруно Гімарайнш (66)

Попередження: Гіббс-Вайт (59), Ботман (59), К. Вілсон (90+4)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Ньюкасл:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на стадіоні «Сіті Граунд» «Ноттінгем Форест» приймав «Ньюкасл», і обидві команди влаштували для вболівальників видовищне шоу. У матчі було забито п’ять м’ячів, а перемога дісталася «Ньюкаслу» з рахунком 3:2. Початок матчу пройшов у напруженій боротьбі обох команд, кожна прагнула скоріше відзначитися. «Ньюкасл» взяв гору на 10-й хвилині, коли Бруно Гімараєш ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Однак «Ноттінгем Форест» швидко відповів лише за 16 хвилин, коли А. Еланга зрівняв рахунок і пожвавив домашній натовп. Матч продовжився у запеклій боротьбі, обидві команди створювали нагоди. Коли перший тайм добіг кінця, «Ньюкасл» повернув собі лідерство на 43-й хвилині завдяки вдалому удару Ф. Шара. Ноттінгем Форест, не бажаючи поступатися, зумів зрівняти рахунок незадовго до перерви завдяки голу К. Хадсона-Одої. Другий тайм розпочався зі шквалу жовтих карток: М. Гіббс-Вайт і С. Ботман отримали попередження на 59-й хвилині. У матчі зберігалася гостра конкуренція, обидві команди боролися за перевагу. На 60-й хвилині «Ньюкасл» зробив першу заміну, випустивши М. Альмірона замість Х. Барнса. Лише через шість хвилин «Ньюкасл» знову збільшив свою перевагу завдяки другому голу Бруно Гімараеша.

Але «Ноттінгем Форест» ще не закінчив боротьбу. На 68-й хвилині вони зробили першу заміну: Т. Авоній замінив Д. Орігі, надавши команді свіжих сил. Коли матч підійшов до завершальної стадії, обидві команди прагнули отримати перевагу. Ноттінгем Форест зробив ще дві заміни на 74-й та 78-й хвилинах, випустивши Р. Єйтса та Н. Домінгеса відповідно, у спробі врятувати очко. Ньюкасл відповів другою і третьою замінами на 81-й і 90-й хвилинах, випустивши Л. Майлі та А. Гордона. У міру наближення матчу до кінця напруга наростала, що призвело до жовтої картки К. Вілсона на 90-й хвилині. Незважаючи на відважні спроби «Ноттінгем Форест» в останні хвилини матчу, «Ньюкаслу» вдалося втримати невелику перевагу і завоювати важливі три очки. Матч став свідченням конкурентної природи Прем’єр-ліги, продемонструвавши талант і цілеспрямованість гравців. Обидві команди продемонстрували вражаючу атакуючу міць, створивши захоплююче видовище для вболівальників, які зібралися на стадіоні «Сіті Граунд». Незважаючи на те що «Ноттінгем Форест» наполегливо бився і проявив велику стійкість, перемогу здобув «Ньюкасл». Цей матч, безсумнівно, запам’ятається як дуже захопливе видовище, і вболівальники з нетерпінням чекатимуть наступної захопливої зустрічі між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Вест Гем, Ньюкасл — Борнмут.