Монца — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:56 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Верона — 0:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Верона (Італія).

Монца - Верона - 0:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМонца - Верона - 0:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Монца (Італія) — Верона (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ф. Сентонз (58), Воррен Бондо (60), M. Folorunsho (68)

Огляд матчу Монца — Верона:

Монца і Верона зіграли в безгольову нічию в недавньому матчі Серії А на стадіоні U-Power. Обидві команди так і не змогли переломити хід поєдинку, внаслідок чого в основний час було зафіксовано нічию 0:0. Матч розпочався з великою енергією та ентузіазмом з обох сторін. Однак у першому таймі обидві команди не змогли створити явних моментів, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Уболівальники сподівалися, що в другому таймі буде більше подій, оскільки здавалося, що гра йде до перелому. На 46-й хвилині «Верона» зробила першу заміну в матчі: Т. Нослін замінив Р. Вінагре. Ця зміна додала свіжих сил до складу «Верони», але не відразу вплинула на рахунок. На 57-й хвилині «Верона» провела ще дві заміни, випустивши К. Свідерскі та Ж. Тчатчуа замість Ф. Бонаццолі та Ф. Чентонце відповідно. Ці заміни надали атакувальної динаміки грі «Верони», яка шукала можливості для прориву проти надійної оборони «Монци». Однак обидві команди ніяк не могли знайти гол, і гра ставала дедалі більш фізичною. Ф. Чентонце отримав жовту картку за «Верону» на 58-й хвилині, а В. Бондо — за «Монцу» на 60-й хвилині. Прагнучи змінити динаміку гри, «Монца» провела подвійну заміну на 63-й хвилині, замінивши Л. Коломбо та М. Джурича на Дані Мота та В. Карбоні.

Ці тактичні зміни були спрямовані на те, щоб дати «Монці» більше можливостей для атаки в спробі вийти з глухого кута. У другому таймі у грі стався ще один шквал замін. На 68-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» М. Фолоруншо, що посилило напругу на полі. Менеджер «Монци» А. Зербін зробив ще дві заміни на 70-й хвилині, замінивши Г. Кіріакопулоса на А. Зербіна, а В. Бондо на Р. Гальярдіні. Верона відповіла четвертою заміною, замінивши Д. Лазовича на Д. Сілву на 72-й хвилині. «Монца» зробила п’яту й останню заміну, замінивши С. Бірінделлі на П. Перейру на 74-й хвилині. Обидві команди кидали всі сили в атаку, гра ставала все більш відкритою, але жодна зі сторін не могла знайти прорив. В останній спробі переломити хід матчу «Верона» зробила п’яту заміну, замінивши П. Давидовича на Д. Копполу на 79-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, матч так і закінчився в глухому куті: жодна з команд не змогла забити. Безгольова нічия залишила «Монцу» та «Верону» в пошуках нових перспектив у Серії А. Попри те що результат може розчарувати обидві команди, вони можуть втішитися надійною обороною. Матч продемонстрував конкурентоспроможність і стійкість обох команд, створивши основу для більш захопливого футболу в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Мілан, Верона — Ювентус.