Монпельє — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 19:59 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Ліон — 1:2. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Ліон (Франція).

Монпелье - Лион - 1:2. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Лион - 1:2. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Монпельє (Франція) — Ліон (Франція) — 1:2 (1:0)
Голи: Арно Нордін (23) — А. Лаказетт (74), Максанс Какере (82)

Предупредження: Тальяфіко (28)

Огляд матчу Монпельє — Ліон:

У захопливому матчі між командами «Монпельє» і «Ліон» у Лізі 1 перемогу здобув «Ліон», здійснивши приголомшливе повернення. Матч проходив на культовому стадіоні Stade de la Mosson-Mondial 98 і став ідеальним майданчиком для напруженої боротьби двох конкурентоспроможних команд. Перша половина гри почалася з того, що обидві команди прагнули затвердити свою перевагу на полі. Однак на 23-й хвилині А. Нордін забив перший м’яч у ворота «Монпельє», забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Ліон, вирішивши повернутися в гру, кинувся вперед у пошуках рівного рахунку. Їхні зусилля були винагороджені на 28-й хвилині, коли Н. Тальяфіко отримав жовту картку, продемонструвавши фізичну складову гри. У другому таймі обидві команди провели важливі заміни, намагаючись отримати перевагу над суперником. На 44-й хвилині «Ліон» ввів у гру К. Толіссо та О. Мангала, замінивши вибулих гравців. Ці зміни, здавалося, привнесли нову енергію в атаку «Ліона» і створили більше моментів для гостей. На 57-й хвилині «Ліон» ввів у гру ще трьох гравців — Е. Нуама, А. Мейтленд-Найлса та С. Бенрахму, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. Монпельє, відчувши необхідність у свіжих ногах, теж зробив заміни. На 64-й хвилині місце А. Нордіна зайняв Й. Карамох, а на 67-й хвилині С. Гефті змінив Е. Тчато.

Коли гра вступила в завершальну стадію, «Ліон» посилив свої атаки в пошуках еквалайзера. Їхні зусилля принесли плоди на 74-й хвилині, коли А. Лаказетт забив вирішальний гол, зрівнявши рахунок і подарувавши «Ліону» надію взяти всі три очки. Ліонці продовжили набирати обертів, коли на 82-й хвилині М. Какере завдав удару, вперше в матчі вивівши свою команду в лідери. На 89-й хвилині «Ліон» замінив А. Лаказетта на Г. Орбана, щоб зміцнити оборону і закріпити свою перевагу. Монпельє також зробив дві заміни на останніх хвилинах: у складі команди з’явилися Т. Саваньє і В. Хазрі. Також були введені в гру М. Саньян і Л. Лерой. В останні хвилини гри обидві команди отримали жовті картки. Ж. Феррі був вилучений за «Монпельє», а Г. Орбана спіткала та ж доля за «Ліон». У підсумку суддя дав свисток на перерву, і «Ліон» здобув важку перемогу з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував захоплюючий характер футболу і його нескінченну драматичність. Обидві команди мужньо билися, але саме «Ліон» продемонстрував свою стійкість і рішучість, щоб вийти вперед і здобути перемогу. Монпельє, навпаки, може пишатися своєю грою, але буде розчарований тим, що втратив свою перевагу. Футбольні вболівальники в усьому світі стали свідками захопливого матчу, і ця зустріч між Монпельє і Ліоном напевно запам’ятається як найзапекліша битва в історії Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Мец, Ліон — Ніцца.