Ніцца — Монако — 2:3. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 23:48 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Монако — 2:3. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Монако (Франція).

Ницца - Монако - 2:3. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Монако - 2:3. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Ніцца (Франція) — Монако (Франція) — 2:3 (1:1)
Голи: Г. Лаборде (37), Еванн Гессан (74) — Закарія (16), Закарія (50), Олександр Головін (77)

Попередження: Лотомба (33), Керер (35), Олександр Головін (44), T. Louchet (60), Будауї (67)

Огляд матчу Ніцца — Монако:

У захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні Allianz Riviera, «Ніцца» і «Монако» зійшлися в битві двох гігантів французького футболу. Обидві команди прагнули перемоги, і матч обіцяв бути захопливим, і він не розчарував. Перший тайм розпочався з інтенсивного прояву майстерності та рішучості з обох сторін. Уже на 16-й хвилині Д. Закарія, гравець «Монако», забив чудово виконаний гол, забезпечивши своїй команді першу перевагу.

Однак «Ніцца» незабаром відскочила назад, і на 33-й хвилині Ж. Лотомба отримав жовту картку за свою команду. Матч тривав у шаленому темпі, гравці обох команд намагалися домогтися успіху. Напруга зросла, коли гравець «Монако» Т. Керер отримав жовту картку на 35-й хвилині, за кілька хвилин до того, як «Ніцца» отримала право на пенальті на 37-й хвилині. Ближче до перерви гравець «Монако» А. Головін опинився в суддівській книзі, отримавши жовту картку на 44-й хвилині. Перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1, що послужило приводом для напруженого другого тайму. Другий тайм почався з перемоги: на 50-й хвилині гравець «Монако» Д. Закарія забив свій другий гол у матчі, знову подарувавши своїй команді перевагу. Однак ситуація швидко змінилася на користь «Ніцци», коли Данте отримав червону картку на 54-й хвилині, залишивши свою команду в 10 осіб до кінця матчу. Проблеми «Ніцци» продовжилися, коли Т. Луше отримав жовту картку на 60-й хвилині, а згодом жовті картки отримали Х. Будауї та Е. Гуссан на 67-й та 83-й хвилинах відповідно. Ніцца також зробила дві заміни на 67-й хвилині, випустивши П. Росаріо замість Ж. Лотомба і К. Турама замість Т. Луше. Незважаючи на втрату гравця, Ніцца зуміла зрівняти рахунок на 74-й хвилині, коли Е. Гуссан влучив у сітку воріт, на радість господарів. Однак радість була недовгою, бо «Монако» швидко відповів голом А. Головіна на 77-й хвилині. У кінцівці матчу обидві команди провели чергові заміни. На 79-й хвилині «Монако» випустив Т. Мінаміно замість М. Аклюша, а на 80-й хвилині Ф. Балогун замінив А. Головіна. «Ніцца» також зробила заміну на 75-й хвилині: Х. Будауї замінив Р. Перро, а на 83-й хвилині Г. Лаборде вийшов замість М. Чо. У міру наближення фінального свистка напруга знову наростала: на 83-й хвилині жовті картки отримали Д. Закарія та Е. Гуессан, а на 90-й хвилині — Й. Ндайішіміє з «Ндайішіміє». Ндайішіміє з «Ніцци». На 90-й хвилині «Монако» зробив останню заміну, замінивши М. Камара на Е. Діопа. У захоплюючому матчі, що продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, «Монако» здобув перемогу з рахунком 3:2. У цьому матчі було все — голи, картки, заміни — і до самого кінця вболівальники були на межі своїх можливостей.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Ніцца, Монако — Тулуза.