Мельде — Легія — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 21:41 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Легія (Варшава). ... Мельде — Легія — 3:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Мельде (Норвегія) і Легія (Варшава).

Мельде - Легия - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистикаМельде - Легия - 3:2. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Мельде (Норвегія) — Легія (Варшава) — 3:2 (3:0)
Голи: F. Gulbrandsen (12), F. Gulbrandsen (19), M. А. Кааса (24) — Josué (64), Rafał Augustyniak (71)

Попередження: K. Еріксен (58), A. Хагельск’яер (70), Е. Хестад (82), Юрген Елітім (85), М. Ліннес (90), Н. Одегард (90+2), Н. Одегард (90+2). Одегард (90+2), Жозуе (90+3)

Огляд матчу Мельде — Легія:

У захопливому матчі, що відбувся на стадіоні «Акер», «Мольде» і «Легія Варшава» зійшлися в Лізі конференції Європи УЄФА. У перерві «Мольде» вів із рахунком 3:0, але в другому таймі «Легія Варшава» відбилася, і матч вийшов захопливим і завершився з рахунком 3:2. Від самого початку «Мольде» продемонстрував свою майстерність в атаці: на 12-й хвилині Фредрік Гулбрандсен відкрив рахунок. Гулбрандсен був нестримний, коли на 19-й хвилині він ще раз вразив ворота суперника, збільшивши перевагу «Мольде» до 2:0. Щоб ще більше збільшити свою перевагу, Магнус Вольф Ейкрем Кааса завдав удару на 24-й хвилині, змусивши оборону «Легії Варшави» забаритися. У перерві «Легія Варшава» вирішила здригнутися і провела чотири заміни, щоб влити свіжу енергію у свій склад. Замість своїх партнерів у гру вступили Павло Кун і Роберт Морішіта, а потім на поле вийшли Томаш Пехарт і Бартош Капустка. Останніми двома замінами у складі «Легії» стали Симон Капуаді та Матеуш Берч, яких замінили Квентін Зиба та Радослав Аугустиняк. На початку другого тайму «Легія» продемонструвала рішучість відігратися. Їхні зусилля окупилися на 64-й хвилині, коли Жосуе ударом у ближній кут подарував своїй команді проблиск надії.

«Легія Варшава» продовжувала тиснути на оборону «Мольде», і гол Аугустиняка на 71-й хвилині наблизив їх до того, щоб зрівняти рахунок. Однак «Мольде» не бажав втрачати свою перевагу і негайно відреагував, випустивши на поле двох свіжих гравців. Замість Ейкрема Кааса вийшов Ветон Беріша, а замість Кааса — Етзаз Хусейн. Замінами «Мольде» прагнув повернути контроль над грою та зберегти свою перевагу. У другому таймі не обійшлося без жовтих карток: Крістоффер Еріксен та Андреас Гагельскьєр отримали попередження за «Мольде» на 58-й та 70-й хвилинах відповідно. Хав’єр Елітім із «Легії» також був занесений до суддівської книги на 85-й хвилині. Заключні хвилини матчу стали нервовими для обох команд. На 83-й хвилині гравець «Мольде» Охі Омойюанфо був замінений на Фредріка Аурснеса, щоб зміцнити півзахист. Намагаючись зберегти перевагу, «Мольде» зробив тактичну заміну, випустивши Ноа Одегарда замість Гулбрандсена на 86-й хвилині. Під кінець часу напруга зросла ще більше. На 90-й хвилині Мадс Розенберг Ліннес і Одегард із «Мольде», а також Жосуе з «Легії Варшави» отримали жовті картки. У підсумку «Мольде» вдалося втримати перевагу і здобути надважливу перемогу, незважаючи на потужний ривок «Легії» у другому таймі. Цей матч став нагадуванням про непередбачувану природу футболу, продемонструвавши незламний дух обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Легія — Мельде, Легія — Мельде.