Торіно — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-16 21:55 16 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Лечче — 2:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

16 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Лечче (Італія).

Торино - Лечче - 2:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Лечче - 2:0. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Торіно (Турин) — Лечче (Італія) — 2:0 (0:0)
Голи: R. Bellanova (50), Сапата (81)

Попередження: Понграчич (41), Джіджі (45), Алексіс Блін (50), Понграчич (70), P. Dorgu (78)

Огляд матчу Торіно — Лечче:

У захопливому матчі Серії А між «Торіно» та «Лечче» на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» рахунок у перерві був 0:0, і обидві команди жадали перелому. Однак у другому таймі «Торіно» вдалося двічі вразити ворота суперника з рахунком 2:0. Матч розпочався в напруженій боротьбі, обидві команди продемонстрували рішучість і вміння оборонятися. З кожною хвилиною напруга наростала, і було очевидно, що той, хто заб’є першим, отримає значну перевагу. На 41-й хвилині гравець «Лечче» М. Понграчич отримав жовту картку, що свідчить про фізичний характер гри. Незадовго до перерви гравець «Торіно» К. Джіджі також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 45-й хвилині. Команди пішли в роздягальню за порожнього рахунку на табло, але напруга залишалася високою. Другий тайм почався для «Торіно» вдало: на 50-й хвилині вони вирвали перемогу. Р. Белланова забив красивий гол, піднявши настрій уболівальникам на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно». Однак розчарування «Лечче» почало проявлятися, коли на тій же хвилині А. Блін отримав жовту картку. Щоб переломити хід матчу, «Лечче» зробив заміну на 61-й хвилині. Х. Рафіа замінив Н. Сансоне, сподіваючись привнести в гру свіжі сили. Однак Торіно продовжував контролювати хід матчу. У відповідь на заміну Лечче на 62-й хвилині Торіно випустив на поле П. Пеллегрі та А. Санабрію. По ходу гри надії Лечче почали згасати.

На 70-й хвилині М. Понграчич, який вже отримав жовту картку на початку матчу, був вилучений з поля, внаслідок чого «Лечче» залишився вдесятьох. Вилучення Понграчіча ще більше посилило їхнє розчарування. Крім того, на 78-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лечче» П. Доргу. Обидві команди зробили заміни, щоб зміцнити свої шанси. На 75-й хвилині Лечче випустив Р. Удіна замість А. Туби, а на 76-й хвилині Торіно ввів у гру В. Лазаро замість М. Войводи. На 80-й хвилині Лечче зробив дві заміни поспіль: П. Доргу вийшов замість А. Галло, а Р. Пікколі замінив Н. Крстовича. Ці заміни були спробою знайти переломний момент, але саме «Торіно» збільшив свою перевагу. На 81-й хвилині Д. Сапата з «Торіно» знайшов крапку в сітці воріт, фактично закріпивши перемогу своєї команди. Цей гол ще більше деморалізував «Лечче», який, здавалося, змирився зі своєю долею. Ближче до кінця гри обидві команди провели останні заміни. На 88-й хвилині «Торіно» поміняв І. Іліча на Г. Гінеітіса, а Д. Сапата поступився місцем Д. Окереці. Коли час підійшов до 90-ї хвилини, «Торіно» вирішив, що забив ще один гол, але його було скасовано. З фінальним свистком «Торіно» відсвяткував перемогу над «Лечче» з рахунком 2:0, здобуту з такою важкою працею. Матч продемонстрував рішучість обох команд і показав кілька яскравих моментів. Незважаючи на всі зусилля, «Лечче» не зміг пробити надійну оборону «Торіно» і не реалізував свої гольові можливості. З іншого боку, «Торіно» продемонстрував свою силу в атаці і в підсумку здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Лаціо, Лечче — Інтер.