Верона — Ювентус — 2:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 21:00 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і ... Верона — Ювентус — 2:2. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Верона (Італія) і Ювентус (Турин).

Верона - Ювентус - 2:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаВерона - Ювентус - 2:2. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Верона (Італія) — Ювентус (Турин) — 2:2 (1:1)
Голи: M. Folorunsho (11), T. Noslin (52) — Влахович (28), Рабьо (55)

Огляд матчу Верона — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А на стадіоні «Маркантоніо Бентегоді» «Верона» зустрілася з «Ювентусом» у довгоочікуваному протистоянні. У перерві рахунок був 1:1, і обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. Матч розпочався з першого голу гравця «Верони» М. Фолоруншо на 11-й хвилині, задавши тон захоплюючій грі. «Ювентус» швидко відповів голом Д. Влаховича з пенальті на 28-й хвилині, зрівнявши рахунок. У другому таймі «Верона» знову вийшла вперед, забивши гол Т. Носліна на 52-й хвилині, на радість своїх уболівальників. Однак «Ювентус» відбив гол А. Рабіо на 55-й хвилині, і матч продовжився в гострій боротьбі.

Обидві команди провели стратегічні заміни під час гри: на 57-й хвилині «Ювентус» випустив Ф. Костича і Ф. Гатті, а потім ввів на поле К. Йілдіза, А. Камб’ясо і А. Міліка. «Верона» також зробила заміни: К. Свідерскі, Р. Вінагре, Р. Белах’яне, Ж. Тчатчуа і Д. Сілва, щоб додати свіжих сил і тактики у свій склад. В останні хвилини матчу обидві команди прагнули до переможного голу, але в підсумку задовольнилися нічиєю. Запекла боротьба і майстерність, продемонстровані «Вероною» і «Ювентусом», зробили матч цікавим і незабутнім для вболівальників, які були присутні на матчі і спостерігали за ним по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Верона, Ювентус — Фрозіноне.