Монпельє — Мец — 3:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 17:58 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і ... Монпельє — Мец — 3:0. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монпельє (Франція) і Мец (Франція).

Монпелье - Мец - 3:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМонпелье - Мец - 3:0. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Монпельє (Франція) — Мец (Франція) — 3:0 (1:0)
Голи: Іссіага Сілла (3), M. Sagnan (50), Саваньє (85)

Попередження: K. Kouyate (13), M. Sagnan (30), B. Omeragic (69), J. Asoro (78), F. Cande (83)

Огляд матчу Монпельє — Мец:

Монпельє здобув переконливу перемогу над Метцем із рахунком 3:0 у матчі Ліги 1 на стадіоні «Стад де ла Моссон-Мондіаль 98». Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Монпельє», а в другому таймі вони додали ще два голи, щоб здобути перемогу. Рахунок почався вже на 3-й хвилині, коли І. Сілла знайшов м’яч у сітці воріт «Монпельє». Господарі продовжували тиснути на «Метц», але гості добре захищалися і зуміли втримати рахунок на позначці 1:0 до перерви.

На 50-й хвилині «Монпельє» збільшив свою перевагу, коли М. Саньян забив гол, зробивши рахунок 2:0. Метц спробував відповісти замінами, випустивши на 63-й хвилині І. Траоре і Ж. Ндукіді. Однак «Монпельє» продовжував домінувати і на 85-й хвилині було призначено пенальті, який реалізував Т. Саваньє, зробивши рахунок 3:0. Після цього господарі поля зробили кілька замін, зокрема М. Аль-Тамарі і Т. Кулібалі на 89-й хвилині. Матч завершився комфортною перемогою «Монпельє» над «Метцем» з рахунком 3:0. Незважаючи на всі зусилля, «Метц» не зміг знайти прорив і зазнав поразки від «Монпельє».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Монпельє, Мец — Ліон.