Фрайбург — Ланс — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 22:23 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Ланс (Франція). ... Фрайбург — Ланс — 3:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Ланс (Франція).

Фрайбург - Ланс - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаФрайбург - Ланс - 3:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Фрайбург (Німеччина) — Ланс (Франція) — 3:2 (0:2)
Голи: Роланд Саллай (67), Роланд Саллай (90+2), Грегорич (99) — Давид да Коста (28), Сепе Ельє Вахі (45+2)

Попередження: Холер (43), Л. Кюблер (62), Франковський (65), C. Streich (66), Ф. Сотока (67), А. Фульгіні (95), Факундо Медіна (105+3)

Огляд матчу Фрайбург — Ланс:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між командами «Фрайбург» і «Ленс» на стадіоні Europa-Park вболівальники побачили захопливе повернення господарів поля. У першому таймі «Ленс» узяв ініціативу у свої руки, забивши два швидкі голи. На 28-й хвилині Д. Перейра да Коста відкрив рахунок, вивівши «Ленс» уперед. На 43-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрайбурга» Л. Холер, а перед самою перервою Е. Вахі подвоїв перевагу «Ленса», забивши гол на 45-й хвилині. На початку другого тайму «Фрайбург» зробив дві заміни: Я. Макенго і К. Сілділліа вийшли замість М. Грегорича і Н. Вайсхаупта відповідно. Напруга на полі стала відчутною: жовті картки отримали Л. Кублер із «Фрайбурга», П. Франковскі та Ф. Сотока з «Ленса», а також К. Штрайх із «Фрайбурга».

На 67-й хвилині «Фрайбург» відігрався завдяки Р. Саллаю, подарувавши надію вболівальникам господарів. Ленс зробив дві швидкі заміни, замінивши Р. Агілара і М. Гілавогі на П. Франковскі та Е. Вахі. Час минав, «Фрайбург» продовжував тиснути і був винагороджений голом Р. Саллаї на 90-й хвилині, зрівнявши рахунок 2:2. На 99-й хвилині М. Грегорич забив переможний гол «Фрайбурга», завершивши дивовижне повернення після двох голів, пропущених у перерві. Обидві команди зробили додаткові заміни: у «Фрайбурга» вийшли М. Гульде, М. Роль і К. Гюнтер, а у «Ленса» — Ж. Градіт, А. Діуф, С. Абдул Самед і В. Саїд. Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь «Фрайбурга», на радість уболівальників. Це був напружений і драматичний поєдинок, який продемонстрував непередбачуваність футболу в Лізі Європи.