Кр-л Пелас — Бернлі — 3:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 19:04 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Бернлі — 3:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Бернлі (Англія).

Кр-л Пэлас - Бернли - 3:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Бернли - 3:0. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Бернлі (Англія) — 3:0 (0:0)
Голи: C. Річардс (68), Дж. Айю (72), Дж. Матета (77)

Предупредження: A. Wharton (50), Максим Естев (85), Дж. Айю (90+2)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Бернлі:

«Кристал Пелас» здобув перемогу над «Бернлі» в матчі Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк» із підсумковим рахунком 3:0. Перший тайм почався безгольовим, але в другій половині зустрічі події набули драматичного характеру. На 35-й хвилині гравець «Бернлі» Дж. Браунхілл отримав червону картку, поставивши свою команду в невигідне становище до кінця матчу. Лише через дві хвилини у складі «Бернлі» з’явився З. Амдуні, який замінив Дж. Каллена. На 50-й хвилині жовту картку отримав А. Вортон, а на 66-й хвилині відбулася подвійна заміна: Н. Ахамада і Матеус Франка вийшли замість А. Вортона і О. Едуарда відповідно. Перелом у грі «Кристал Пелас» настав на 68-й хвилині, коли С. Річардс забив перший гол у матчі. За ним пішов гол Дж. Айю на 72-й хвилині, збільшивши перевагу команди.

У спробі переломити хід гри «Бернлі» зробив кілька замін: на поле вийшли К. Тейлор, Вітіньо, В. Одоберт, Б. Мануель Хеділазіо, Дж. Б. Гудмундссон, Дж. Корк і Дж. Родрігес. На 77-й хвилині «Кристал Пелас» було призначено пенальті, який успішно реалізував Дж. Матета, ще більше зміцнивши свою перевагу. Бернлі думав, що їм вдасться відігратися завдяки голу Д. Д. Фофани на 87-й хвилині, але гол було скасовано через офсайд. Загалом у матчі було показано чотири жовті картки, по дві кожній команді, причому Дж. Айю і Т. Мітчелл отримали попередження за «Кристал Пелас». В останні хвилини гри обидві команди зробили заміни: Дж. Андерсен і Дж. Томкінс вийшли на поле у складі «Кристал Пелас», а Х. Родрігес, Х. Корк і Д. Д. Фофана — у складі «Бернлі». Загалом «Кристал Пелас» показав сильну гру та здобув переконливу перемогу над «Бернлі» з рахунком 3:0 у цьому поєдинку Прем’єр-ліги на «Селхерст Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Кр-л Пелас, Бернлі — Борнмут.