Ланс — Монако — 2:3. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 16:02 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і ... Ланс — Монако — 2:3. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Монако (Франція).

Ланс - Монако - 2:3. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЛанс - Монако - 2:3. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Ланс (Франція) — Монако (Франція) — 2:3 (1:2)
Голи: Сепе Ельє Вахі (31), Саїд (77) — Ф. Балогун (19), Мінаміно (30), Мінаміно (90+2)

Попередження: K. Уаттара (25), Факундо Медіна (45+3), Едріан Томассон (53), Менді (65), Самба (82), Е. Діоп (90+5), Сепе Ельє Вахі (90+5), R. Majecki (90+7), Агілар (90+7)

Огляд матчу Ланс — Монако:

У захопливому матчі між командами «Ленс» і «Монако» в Лізі 1 на вболівальників чекало захопливе видовище на стадіоні «Боллерт-Делеліс». Рахунок у перерві 1:2 на користь «Монако» поклав початок високооктановому другому тайму, в якому обидві команди викладалися на повну. На 19-й хвилині «Монако» відкрив рахунок голом Ф. Балогуна, забезпечивши собі ранню перевагу. Lens спробували відповісти і зробили заміну на 24-й хвилині, замінивши Хоаннера Чавеса на П. Франковскі. Однак на 30-й хвилині «Монако» збільшив свою перевагу завдяки голу Т. Мінаміно. За хвилину «Ленс» зумів відігратися завдяки голу Е. Вахи, давши вболівальникам господарів надію на повернення. Перший тайм закінчився жовтою карткою Ф. Медіни з «Ленса», що додало напруженості матчу.

Другий тайм став активнішим, обидві команди прагнули голу. На 63-й хвилині «Монако» зробив заміну, випустивши Е. Діопа замість К. Ваттари. Ленс також зробив кілька замін, зокрема на 70-й хвилині замість А. Томассона вийшов В. Саїд. На 77-й хвилині Ленс зумів зрівняти рахунок завдяки голу В. Саїда, встановивши напружену кінцівку матчу. Однак на 90-й хвилині «Монако» повернув собі лідерство завдяки голу Т. Мінаміно, здобувши впевнену перемогу з рахунком 3:2. Матч завершився шквалом жовтих карток: в останні хвилини гри їх отримали Б. Самба і Р. Агілар із «Ленса», а також Е. Діоп і Р. Маєцкі з «Монако». Загалом це була захоплива зустріч між «Ленсом» і «Монако», обидві команди виклалися на полі на повну. Перемога «Монако» дозволила їм піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1, в той час як «Ленс» буде прагнути відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Ланс, Монако — ПСЖ.