«Це футбол, буває», — Калитвинцев про результативну помилку Бойка, яка призвела до поразки «Полісся»

2024-03-02 09:28 Головний тренер «Полісся» Юрій Калитвинцев підбив підсумки вчорашнього матчу з черкаським ЛНЗ (0:1) у 19-му турі ... «Це футбол, буває», — Калитвинцев про результативну помилку Бойка, яка призвела до поразки «Полісся»

Головний тренер «Полісся» Юрій Калитвинцев підбив підсумки вчорашнього матчу з черкаським ЛНЗ (0:1) у 19-му турі чемпіонату України, прокоментувавши також і прикру помилку воротаря своєї команди Дениса Бойка, що призвела не лише до голу, а й до втрати трьох очок (на третій компенсованій хвилині другого тайму голкіпер зіграв просто на гравця ЛНЗ Дениса Олійника, і той відправив м’яч у ворота).

Юрій Калитвинцев

«У першому таймі ми трохи хвилювалися — дуже хотіли порадувати наших уболівальників на трибунах стадіону. При цьому був недостатнім командний рух.

Після перерви додали у швидкості, взяли гру під свій контроль, та й контроль м’яча був теж непоганим. У нас було багато проникаючих передач і багато передумов для голу. Але, в підсумку, так і не знайшлося того, хто зміг би поставити крапку.

А те, що сталося наприкінці матчу — це, звичайно, помилка, індивідуальна майстерність. Але це футбол, буває», — сказав Калитвинцев у коментарі Youtube-каналу «УПЛ ТВ».