Реймс — Лілль — 0:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 19:56 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Лілль — 0:1. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Лілль (Франція).

Реймс - Лилль - 0:1. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Лилль - 0:1. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Реймс (Франція) — Лілль (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: J. David (56)

Предупредження: T. Koudou (6), Теума (36), Габріель Гудмундссон (48), Т. Де Смет (59), В. Стілл (84)

Огляд матчу Реймс — Лілль:

У напруженому і напруженому матчі між командами «Реймс» і «Лілль» у Лізі 1 вболівальники на стадіоні «Огюст-Делен» стали свідками захопливого поєдинку, що завершився перемогою «Лілля» з рахунком 0:1. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Гравці «Реймса» Т. Куду і Т. Теума отримали жовті картки на 6-й і 36-й хвилинах відповідно, а гравець «Лілля» Г. Гудмундссон влучив у суддівську книгу на 48-й хвилині. На 56-й хвилині відбувся перший гол, коли гравець «Лілля» Ж. Давид ударом з лінії воротарського забезпечив своїй команді вирішальну перевагу.

Реймс спробував відігратися, але не зміг домогтися рівного рахунку. Під час гри обидві команди зробили заміни, намагаючись переломити хід зустрічі на свою користь. Реймс випустив на поле В. Атангана Едоа, С. Акієме, О. Діакіте і К. Накамуру на 63-й і 72-й хвилинах, а Лілль здійснив заміни: Х. Харальдссон, А. Гомес, Е. Жегрова і Т. Даго вийшли на поле на 81-й і 87-й хвилинах. У матчі було більше жовтих карток: В. Стілл отримав одну на 84-й хвилині, а Л. Шевальє — на 90-й. На останніх хвилинах гри «Реймс» спробував зрівняти рахунок, але не зміг пробити оборону «Лілля». Гра закінчилася з рахунком 0:1 на користь «Лілля», на радість його вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Реймс, Лілль — Ренн.