Вольфсбург — Штутгарт — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 21:27 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Штутгарт — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Вольфсбург - Штутгарт - 2:3. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Штутгарт - 2:3. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 2:3 (0:1)
Голи: Йоакім Меле (50), Л. Нмеча (83) — С. Гірасі (14), С. Гірасі (54), Джоша Вагноман (77)

Попередження: Арнольд (3), Рідл Баку (22), Йоакім Меле (52), Антон (58)

Огляд матчу Вольфсбург — Штутгарт:

У захопливому матчі Бундесліги між командами VfL Wolfsburg і VfB Stuttgart на стадіоні Volkswagen Arena на вболівальників чекав напружений футбол, що завершився з рахунком 2:3 на користь гостей. Початок матчу був вогненним: уже на 3-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вольфсбурга» М. Арнольд. Штутгарт вийшов уперед на 14-й хвилині завдяки голу С. Гірассі. На 22-й хвилині жовту картку отримав гравець «Вольфсбурга» Р. Баку. У другому таймі «Вольфсбург» вийшов уперед, і на 50-й хвилині Й. Маеле забив гол, зрівнявши рахунок.

Однак «Штутгарт» швидко повернув собі лідерство завдяки пенальті, призначеному С. Гірассі на 54-й хвилині. Попри скасований гол гравця «Штутгарта» Й. Ваньомана на 56-й хвилині. Ваньомана на 56-й хвилині, гості збільшили свою перевагу завдяки ще одному голу Й. Ваньомана на 77-й хвилині. У заключній стадії гри «Вольфсбург» відбився, і Л. Нмеча забив на 83-й хвилині, підпустивши свою команду на відстань удару. Однак «Штутгарту» вдалося втримати перевагу і здобути перемогу. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу, причому «Штутгарт» зробив стратегічні зміни, щоб зберегти свою перевагу. Загалом це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Вольфсбург, Штутгарт — Уніон.