Емполі — Кальярі — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 17:59 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Кальярі — 0:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Кальярі (Італія).

Эмполи - Кальяри - 0:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Кальяри - 0:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Емполі (Італія) — Кальярі (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: J. Джанкто (69)

Предупредження: Дж. Гаетано (17), Міна (79)

Огляд матчу Емполі — Кальярі:

У запеклій боротьбі між «Емполі» та «Кальярі» на стадіоні «Стадіо Карло Кастеллані — Комп’ютер Гросс Арена» перемогу з рахунком 1:0 здобув «Кальярі» в рамках Серії А. У першому таймі обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута, і в перерві рахунок залишився 0:0. Однак другий тайм приніс більше хвилювання і драматизму: на 17-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» Г. Гаетано, а на 32-й хвилині замість Г. Заппи в гру вступив З. Лувумбо. «Емполі» також зробив заміну на 58-й хвилині, випустивши М. Дестро замість М. Ньянга. Переломний момент у матчі настав на 69-й хвилині, коли гравець «Кальярі» Я. Янкто ударом головою вивів свою команду вперед. Незважаючи на спроби «Емполі» зрівняти рахунок, їм не вдалося прорвати оборону «Кальярі».

На 72-й хвилині «Емполі» здійснив шквал замін: М. Канчельєрі, В. Коваленко та Л. Какаче вийшли замість Дж. Фацціні, Е. Г’ясі та Г. Пеццелли відповідно. «Кальярі» також вніс зміни до свого складу: на 77-й хвилині в гру вступили Т. Ауджелло і П. Ацці. Ближче до кінця матчу напруга наростала, обидві команди боролися за контроль над ситуацією. На 86-й хвилині гравець «Кальярі» С. Скуффет отримав жовту картку, що ще більше посилило напруження гри. На останніх хвилинах матчу «Кальярі» зробив ще дві заміни: Г. Лападула вийшов замість К. Мутандви, а Е. Шомуродов — замість Г. Гаетано. У підсумку «Кальярі» втримав свою перевагу, здобувши важку перемогу над «Емполі» з рахунком 1:0. Матч став захоплюючою демонстрацією майстерності та рішучості з обох сторін, і в підсумку «Кальярі» здобув заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Емполі, Кальярі — Салернітана.