Аталанта — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 20:52 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Болонья — 1:2. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Болонья (Італія).

Аталанта - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Болонья - 1:2. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Аталанта (Бергамо) — Болонья (Італія) — 1:2 (1:0)
Голи: Лукман (28) — Джошуа Зіркзі (57), Фергюсон (61)

Предупредження: С. Пош (6), Т. Купмейнерс (14), Еміль Холм (64), Едерсон (69)

Огляд матчу Аталанта — Болонья:

У захопливому матчі Серії А між «Аталантою» та «Болоньєю» на стадіоні «Гевесс», це була гра з двох половин, у якій у підсумку перемогли гості з рахунком 2:1. Перший тайм почався з того, що обидві команди намагалися домінувати, і на початку зустрічі жовті картки отримали С. Пош і Т. Купме. Пош і Т. Купмейнерс із «Болоньї». Проте вже на 28-й хвилині А. Лукман вразив ворота «Аталанти», зробивши рахунок 1:0.

На початку другого тайму «Болонья» не стала витрачати час на зміни у складі: Р. Орсоліні та С. Пош замінили А. Салемаекерса та Дж. Заміни справдилися майже одразу, коли на 57-й хвилині у ворота «Аталанти» було призначено пенальті, який реалізував Я. Зіркзее, зрівнявши рахунок 1:1. «Болонья» продовжувала йти вперед, і їхні зусилля були винагороджені на 61-й хвилині, коли Л. Фергюсон забив гол, зробивши рахунок 2:1. Аталанта" намагалася повернутися в гру, зробивши кілька замін, але так і не змогла зрівняти рахунок. У підсумку «Болонья» здобула перемогу над «Аталантою» з рахунком 2:1. Цей матч продемонстрував конкурентну природу футбольної Серії А і підкреслив важливість стратегічних змін, щоб вплинути на результат гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Аталанта, Болонья — Інтер.