Ліон — Ланс — 0:3. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 23:39 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Ланс — 0:3. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Ланс (Франція).

Лион - Ланс - 0:3. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Ланс - 0:3. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Ліон (Франція) — Ланс (Франція) — 0:3 (0:1)
Голи: Ф. Сотока (43), Сепе Ельє Вахі (53), Кевін Дансо (87)

Предупредження: Градіт (29), Кевін Дансо (83)

Огляд матчу Ліон — Ланс:

У захопливому матчі Ліги 1 між командами «Ліон» і «Ленс» на стадіоні Groupama перемогу здобув «Ленс» із рахунком 3:0. У першому таймі «Ленс» вийшов уперед завдяки голу Ф. Сотоки на 43-й хвилині, поставивши «Ліон» у скрутне становище. Рахунок у перерві став 0:1 на користь «Ліона». Другий тайм почався з того, що «Ленс» збільшив свою перевагу, коли Е. Вахі реалізував пенальті на 53-й хвилині, зробивши рахунок 0:2. «Ліон» спробував повернутися в гру двома швидкими замінами на 61-й хвилині: Г. Орбан та О. Мангала замінили Р. Черкі та М. Фофану відповідно. Однак «Ленс» продовжував домінувати: на 73-й хвилині Д. Перейра да Кошта та Н. Менді замінили А. Томассона та С. Абдул Самеда.

За рахунку 0:2 надії «Ліона» були підірвані, коли на 84-й хвилині червону картку отримав А. Мейтланд-Найлс, який залишився вдесятьох. «Ленс» скористався чисельною перевагою «Ліона», коли В. Саїд вийшов замість Е. Вахи на 78-й хвилині, а А. Хусанов замінив Ж. Градіта на 87-й хвилині. К. Дансо оформив перемогу «Ленса» голом на 87-й хвилині, зробивши рахунок 0:3 на користь гостьової команди. У матчі також були показані жовті картки Ж. Градіту з «Ленса» на 29-й хвилині і К. Дансо також з «Ленса» на 83-й хвилині. На 86-й хвилині «Ліон» зробив останню заміну: Е. Нуама замінив Клінтона Мату, але цього виявилося недостатньо, щоб змінити результат гри. «Ленс» здобув переконливу перемогу над «Ліоном», продемонструвавши свою силу в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лор’ян — Ліон, Ланс — Брест.