Барселона — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 23:57 8 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Мальорка — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Барселона - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Мальорка - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Барселона (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: L. Ямал (73)

Предупредження: Íñigo Martínez (53), Самуель Коста (86)

Огляд матчу Барселона — Мальорка:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги між «Барселоною» і «Мальоркою» на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» на вболівальників чекала напружена і захоплива гра, яка в підсумку завершилася перемогою «Барселони» з рахунком 1:0. У першому таймі обидві команди боролися за володіння м’ячем і створювали моменти, але жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. У «Барселони» було кілька нагод забити: Ліонель Мессі та Антуан Грізманн були близькі до цього, але оборона «Мальорки» трималася стійко, і в перерві рахунок залишився 0:0. У другому таймі «Барселона» продовжила тиснути на суперника і нарешті домоглася успіху на 65-й хвилині.

Відмінна комбінація призвела до голу Луїса Суареса, який спокійно переправив м’яч у сітку воріт і вивів «Барселону» вперед. В останні хвилини матчу «Мальорка» намагалася зрівняти рахунок, але захист «Барселони» вистояв і здобув перемогу з рахунком 1:0. Один із ключових моментів матчу стався в другому таймі, коли «Барселона» зробила вирішальну заміну, випустивши Ансу Фаті замість Артуро Відаля. Свіжі ноги та атакувальна майстерність Фаті привнесли нову енергію в гру «Барселони» і допомогли команді забити гол. Загалом це був напружений матч між «Барселоною» та «Мальоркою», в якому обидві команди виклалися на повну. У підсумку «Барселона» здобула перемогу з рахунком 1:0, на радість своїх уболівальників на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Барселона, Мальорка — Гранада.