Гранада — Реал С-дад — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 21:36 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Реал С-дад — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Гранада - Реал С-дад - 2:3. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Реал С-дад - 2:3. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Гранада (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 2:3 (2:1)
Голи: Узуні (21), Узуні (45+3) — Умар Садік (33), Робін Ле Норманд (80), Андре Сільва (85)

Предупредження: Траоре (23), S. Ruiz (45+1), Умар Садік (63)

Огляд матчу Гранада — Реал С-дад:

У захопливому матчі Ла Ліги між командами «Гранада» і «Реал Сосьєдад» на стадіоні «Нуево Лос Карменес» на вболівальників чекали американські гірки емоцій, адже матч закінчився з рахунком 2:3 на користь «Реал Сосьєдаду». У першому таймі «Гранада» вийшла вперед завдяки голу М. Узуні з пенальті на 21-й хвилині, але «Реал Сосьєдад» зрівняв рахунок завдяки голу У. Садіка на 33-й хвилині. Перед самою перервою «Гранада» повернула собі лідерство, забивши ще один гол від М. Узуні на 45-й хвилині. Другий тайм розпочався з того, що обидві команди зробили заміни, щоб освіжити свої склади.

«Реал Сосьєдад» зробив ключову заміну на 68-й хвилині, випустивши Андре Сілву, який надалі дуже сильно вплинув на хід матчу. «Реал Сосьєдад» зумів зрівняти рахунок на 80-й хвилині завдяки голу Р. Ле Норманда. Ле Норманда, а потім повів у рахунку на 85-й хвилині завдяки голу Андре Сілви. Попри всі зусилля «Гранади» зрівняти рахунок, «Реал Сосьєдад» утримав перемогу. Загалом це був захопливий і напружений матч між «Гранадою» та «Реалом Сосьєдад», у якому обидві команди продемонстрували свою рішучість здобути перемогу. Пізній гол «Реал Сосьєдада» став вирішальним у кінцівці, і «Гранада» здобула всі три очки в цьому матчі Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Гранада, Реал С-дад — Кадіс.