Лаціо — Удінезе — 1:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-11 23:46 11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Удінезе — 1:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

11 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Удінезе (Італія).

Лацио - Удинезе - 1:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистикаЛацио - Удинезе - 1:2. Чемпионат Италии, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Лаціо (Рим) — Удінезе (Італія) — 1:2 (0:0)
Голи: L. Giannetti (49) — L. Lucca (47), Ойєр Саррага (51)

Попередження: Перес (44), Феліпе Андерсон (45+1), Романьолі (58), M. Okoye (64), Дж. Біжол (83), L. Lucca (86), Р. Перейра (87), Л. Самарджич (90), Перес (90+5), Весіно (90+10)...

Огляд матчу Лаціо — Удінезе:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Лаціо» та «Удінезе» на «Стадіо Олімпіко» вболівальники були на межі своїх можливостей, адже на полі билися обидві команди. У перерві рахунок так і залишився рівним — 0:0, але другий тайм подарував багато хвилювання і драматизму. Лише через дві хвилини після початку другого тайму «Удінезе» вийшов уперед завдяки голу Л. Лукки. Попри всі зусилля, «Лаціо» ще більше відстав, коли на 49-й хвилині Л. Джаннетті забив власний гол, забезпечивши «Удінезе» перевагу 2:0.

Однак «Лаціо» не здався без бою: на 51-й хвилині О. Заррага зумів відіграти один м’яч. За рахунку 2:1 обидві команди прагнули нових голів у хвилини матчу, що залишилися. У міру наростання напруги кілька гравців отримали жовті картки за агресивну гру, а Н. Перес, гравець «Удінезе», у підсумку отримав червону картку на 90-й хвилині. Матч закінчився перемогою «Удінезе» над «Лаціо» з рахунком 2:1. Загалом це був захопливий і напружений матч між двома талановитими командами Серії А. Вболівальники змогли побачити майстерність і рішучість обох сторін, що зробило гру на «Стадіо Олімпіко» незабутньою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Лаціо, Удінезе — Торіно.