Барселона — Наполі — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-03-12 23:56 12 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Наполі (Неаполь). ... Барселона — Наполі — 3:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

12 березня відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Наполі (Неаполь).

Барселона - Наполи - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаБарселона - Наполи - 3:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Барселона (Іспанія) — Наполі (Неаполь) — 3:1 (1:1)
Голи: Канселу (17), Левандовскі (83) — Амір Рахмані (30)

Попередження: Крістенсен (19), L. Ямал (44), Хуан Хесус (45+2), H. J. Traore (63), М. Олівера (67)

Огляд матчу Барселона — Наполі:

У захоплюючому матчі Ліги чемпіонів УЄФА між «Барселоною» і «Наполі» на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компані» «Барселона» здобула перемогу з рахунком 3:1. У першому таймі «Барселона» вийшла вперед завдяки двом швидким голам Ф. Лопеса і Ж. Кансело на 15-й і 17-й хвилинах відповідно. Наполі вдалося відігратися завдяки голу А. Ррахмані на 30-й хвилині. У першому таймі обидві команди отримали жовті картки: А. Крістенсен і Л. Ямаль із «Барселони», а також Хуан Жезус із «Наполі» були попереджені.

У другому таймі відбулася низка замін: на 60-й хвилині «Барселона» випустила С. Роберто замість Ф. Лопеса і О. Ромеу замість А. Крістенсена. У складі «Наполі» також відбулися зміни: М. Політано і М. Руї вийшли замість Я. Ліндстрема і М. Олівери на 64-й хвилині, а Г. Распадорі замінив Х. Ж. Траоре на 78-й хвилині. На 83-й хвилині «Барселона» збільшила свою перевагу, забивши гол Р. Левандовскі. На 90-й хвилині «Наполі» зробив останню заміну: К. Кварацхелія вийшов замість К. Нгонге. Загалом «Барселона» показала сильну гру і домоглася перемоги над «Наполі» в цьому матчі Ліги чемпіонів УЄФА.