Фенербахче — Юніон — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-14 21:41 14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Юніон (Бельгія). ... Фенербахче — Юніон — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

14 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фенербахче (Стамбул) і Юніон (Бельгія).

Фенербахче - Юнион - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФенербахче - Юнион - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Фенербахче (Стамбул) — Юніон (Бельгія) — 0:1 (0:0)
Голи: M. Расмуссен (68)

Предупредження: Я. Юксек (38), Денніс Екерт Айєнса (89), I. К. Егрібайят (89)

Огляд матчу Фенербахче — Юніон:

У напруженому матчі між «Фенербахче» та «Уніон Сент-Жіллуаз» у рамках Ліги Європи УЄФА бельгійська команда здобула перемогу з рахунком 1:0 на стадіоні Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi. У першому таймі обидві команди не змогли вийти з рівного становища, і в перерві рахунок залишився 0:0. На 18-й хвилині «Фенербахче» думав, що повів у рахунку, коли Б. Осаї-Самуель переправив м’яч у сітку, але гол було скасовано через офсайд. З початком другого тайму напруга матчу зросла, обидві команди прагнули забити перший гол. Однак на 68-й хвилині М. Расмуссен першим завдав удару по воротах «Уніон Сен-Жіллуаз», забезпечивши їм вирішальну перевагу.

«Фенербахче» спробував відповісти заміною: І. К. Кахвечі та Д. Тадич вийшли на заміну на 62-й хвилині. Однак їхні зусилля виявилися марними: «Юніон Сент-Жіллуаз» непохитно тримався в обороні і здобув впевнену перемогу. У матчі було кілька гострих моментів: на останніх хвилинах гри жовті картки отримали І. Юксек із «Фенербахче» і Д. Екерт Айєнса з «Юніон Сент-Жіллуаз». Обидві команди також провели пізні заміни, намагаючись змінити перебіг матчу: Н. Гюйгевельде і К. Мачіда вийшли у складі «Юніон Сент-Жіллуаз», а М. Дурсун — у складі «Фенербахче». У підсумку «Юніон Сент-Жіллуаз» вийшов переможцем завдяки надійній обороні та клінічному завершенню гри. Фенербахче" прагнутиме відігратися після цієї поразки, продовжуючи свою кампанію в Лізі Європи УЄФА.