Емполі — Болонья — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-15 23:38 15 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Болонья — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

15 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Болонья (Італія).

Эмполи - Болонья - 0:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаЭмполи - Болонья - 0:1. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Емполі (Італія) — Болонья (Італія) — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Фаббіан (90+4)

Попередження: Себастьяно Луперто (28), Пеццелла (30), Юссеф Малех (90+6)

Огляд матчу Емполі — Болонья:

У напруженому і захопливому матчі Серії А між «Емполі» і «Болоньєю» на стадіоні «Карло Кастеллані» — «Комп’ютер Гросс Арена» на вболівальників чекала напружена і захоплива зустріч. Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди намагалися вийти вперед, і рахунок у перерві склав 0:0. У другому таймі обидві команди провели стратегічні заміни в спробі отримати перевагу над суперником. «Емполі» здійснив подвійну заміну на 66-й хвилині, замінивши С. Цурковскі та Е. Гьясі на В. Коваленка і Т. Ебуехі відповідно. Тим часом «Болонья» також зробила заміну: на 57-й хвилині Д. Ндойє був замінений на Р. Орсоліні. У міру того як час минав, напруга на полі продовжувала зростати.

На 72-й хвилині «Болонья» провела дві швидкі заміни, замінивши Я. Одгаарда і С. Букему на С. Кастро і Т. Кораццу. Емполі відповів подвійною заміною на 75-й хвилині: М. Ньянг і Н. Камб’ягі вийшли замість Ф. Капуто та А. Черрі. Вирішальний момент матчу настав на 90-й хвилині, коли гравець Болоньї Г. Фабб’ян влучив у сітку воріт, забивши єдиний гол у матчі та забезпечивши вирішальну перемогу своїй команді. Цей гол став важким випробуванням для «Емполі», який наполегливо боровся протягом усього матчу, але в підсумку зазнав поразки. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Болоньї», і «Емполі» був розчарований, але сповнений рішучості відігратися в наступному матчі. Гра була напруженою і фізичною, обидві команди викладалися до останнього свистка. Незважаючи на поразку, «Емполі» продемонстрував величезну стійкість і силу духу і буде прагнути переломити свою долю в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Емполі, Болонья — Салернітана.