Удінезе — Торіно — 0:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 17:53 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Торіно — 0:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Торіно (Турин).

Удинезе - Торино - 0:2. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Торино - 0:2. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Удінезе (Італія) — Торіно (Турин) — 0:2 (0:1)
Голи: Сапата (10), Влашич (53)

Попередження: Воллес (43), Кінгслі Еізібуе (45), Алессандро Буонджорно (52), L. Giannetti (57), S. Сазонов (87)

Огляд матчу Удінезе — Торіно:

У матчі Серії А на стадіоні Bluenergy Stadium «Удінезе» зігрався з «Торіно» в захопливому поєдинку, який у підсумку завершився перемогою «Торіно» з рахунком 0:2. У першій половині зустрічі «Торіно» вийшов уперед, коли Д. Сапата на 10-й хвилині забив гол у ворота суперника. «Удінезе» спробував вирівняти гру, зробивши кілька замін: на 31-й хвилині М. Пайєро замінив К. Ехізібуе, а на 46-й хвилині Ж. Феррейра замінив Т. Крістенсена. Однак і «Удінезе» зіткнувся з дисциплінарними порушеннями: Валас і К. Ехізібуе отримали жовті картки на 43-й і 45-й хвилинах відповідно. У другому таймі «Торіно» збільшив свою перевагу, і Н. Влашич забив на 53-й хвилині.

«Удінезе» продовжив робити заміни, намагаючись переломити хід матчу: на 59-й хвилині Х. Камара замінив Ж. Земуру, а Ф. Ебоселе — К. Ехізібуе. Торіно також здійснив стратегічні зміни, замінивши М. Войводу на М. Ловато і Д. Окереке на А. Санабрію на 65-й і 67-й хвилинах. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди зробили додаткові заміни, щоб спробувати отримати перевагу. На 75-й хвилині у складі «Удінезе» з’явився Р. Перейра замість І. Успіха, а в складі «Торіно» відбулися зміни: А. Буонджорно був замінений на С. Сазонова. Сазонова, а Р. Белланова вийшла замість В. Лазаро на 83-й хвилині. На 87-й хвилині С. Сазонов також отримав жовту картку, оскільки напруга в матчі зросла. У підсумку сильна гра «Торіно» забезпечила їм заслужену перемогу над «Удінезе», відзначивши захопливий матч, який продемонстрував дух суперництва у футболі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Удінезе, Торіно — Монца.