Вольфсбург — Аугсбург — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 18:23 16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Аугсбург — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Вольфсбург - Аугсбург - 1:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаВольфсбург - Аугсбург - 1:3. Чемпионат Германии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 1:3 (1:1)
Голи: Патрік Віммер (9) — А. Майєр (45+3), К. Якіч (61), К. Якіч (79)

Попередження: Ф. Дженсен (64), Демірович (68), Pep Biel (70), Маттіас Сванберг (82)

Огляд матчу Вольфсбург — Аугсбург:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Вольфсбург» і «Аугсбург» на стадіоні «Фольксваген Арена» вболівальники змогли побачити захопливу гру, в якій було багато драматизму та екшену. У першому таймі обидві команди вийшли вперед, причому «Вольфсбург» забив гол П. Віммера на 9-й хвилині. Однак їхня перевага була недовгою, оскільки «Вольфсбург» був скорочений до 10 осіб, а Віммер отримав червону картку на 45-й хвилині. Аугсбург скористався перевагою і зрівняв рахунок перед самою перервою завдяки голу А. Майєра.

У другому таймі Аугсбург взяв гру під свій контроль, а на 61-й хвилині К. Якіч забив гол і вивів свою команду вперед. «Вольфсбург» намагався повернутися в гру, але оборона «Аугсбурга» трималася стійко. Гості збільшили свою перевагу на 79-й хвилині, забивши ще один гол від Якіча, що зробило гру недосяжною для «Вольфсбурга». У матчі було зроблено по п’ять замін у кожній команді, і обидва менеджери намагалися знайти способи змінити хід гри. Однак саме «Аугсбург» вийшов переможцем із підсумковим рахунком 3:1. Загалом це був захопливий і наполегливий матч між «Вольфсбургом» і «Аугсбургом», у якому гості зрештою здобули заслужену перемогу. На вболівальників чекало захопливе видовище, адже обидві команди викладалися на полі на повну.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Вольфсбург, Аугсбург — Кельн.