Бернлі — Брентфорд — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 19:07 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Брентфорд — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Брентфорд (Англія).

Бернли - Брентфорд - 2:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Брентфорд - 2:1. Чемпионат Англии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Бернлі (Англія) — Брентфорд (Англія) — 2:1 (1:0)
Голи: J. Bruun Larsen (10), D. D. Fofana (62) — K. Ajer (83)

Попередження: В. Джанелт (68), Z. Amdouni (81), K. Ajer (84), C. Тейлор (90+1), І. Тоні (90+10)

Огляд матчу Бернлі — Брентфорд:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Турф Мур» «Бернлі» здобув важку перемогу над «Брентфордом» із підсумковим рахунком 2:1. У матчі було багато драматизму, обидві команди показали вражаючий футбол. Перша важлива подія в матчі відбулася на 9-й хвилині, коли гравець «Брентфорда» С. Регуйлон отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. Бернлі скористався цією можливістю на 10-й хвилині, коли Й. Бруун Ларсен забив з пенальті, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою з рахунком 1:0. У другому таймі Бернлі збільшив свою перевагу на 62-й хвилині, забивши гол Д. Д. Фофани.

Однак «Брентфорд» відбився і зумів зрівняти рахунок на 83-й хвилині завдяки голу К. Ажера. Матч продовжував залишатися напруженим, і в останні хвилини гравцям обох команд були показані жовті картки. Кілька замін було зроблено обома командами протягом усього матчу в спробі змінити хід гри. На 79-й і 80-й хвилинах у складі «Брентфорда» з’явилися Й. Вісса, С. Баптісте та Н. Мопай, а в складі «Бернлі» — З. Амдуні та Дж. Амдуні та Дж. Браунхілл на 69-й і 90-й хвилинах відповідно. У підсумку «Бернлі» втримав свою перевагу і здобув перемогу над «Брентфордом» із рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентну природу Прем’єр-ліги та підкреслив майстерність і рішучість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Бернлі, Брентфорд — Ман.Юнайтед.