Фрозіноне — Лаціо — 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-16 23:47 16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Лаціо — 2:3. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

16 березня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Лаціо (Рим).

Фрозиноне - Лацио - 2:3. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Лацио - 2:3. Чемпионат Италии, 29-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Фрозіноне (Італія) — Лаціо (Рим) — 2:3 (1:1)
Голи: Пол Лірола (13), В. Чеддіра (70) — Дзакканьї (38), Валентин Кастельянос (57), Валентин Кастельянос (62)

Попередження: Luca Pellegrini (34), E. Barrenechea (56), Лаццарі (89), Валентин Кастельянос (90+1)

Огляд матчу Фрозіноне — Лаціо:

У захопливому матчі Серії А між «Фрозіноне» і «Лаціо» на вболівальників чекала гра, сповнена хвилювання, драматизму і голів. Матч проходив на стадіоні «Беніто Стірпе», і обидві команди показали сильні результати протягом усіх 90 хвилин. Перший гол у матчі трапився на 13-й хвилині, коли «Фрозіноне» вийшов уперед завдяки удару П. Ліроли. Однак «Лаціо» відповів на це вдало і зумів зрівняти рахунок до перерви, коли М. Дзакканьї на 38-й хвилині вразив ворота суперника. У другому таймі «Лаціо» взяв гру під свій контроль: Т. Кастелланос забив два швидкі голи на 57-й та 62-й хвилинах і вивів свою команду вперед.

«Фрозіноне» наполегливо намагався повернутися в гру, і їм вдалося відігратися на 70-й хвилині завдяки голу В. Чеддіри. Попри зусилля «Фрозіноне», «Лаціо» втримав свою перевагу і здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:2. Матч не обійшовся без драматизму: обидві команди провели кілька замін і отримали кілька жовтих карток. Загалом, це був дуже цікавий і конкурентний матч між «Фрозіноне» і «Лаціо», обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці і не здавалися до фінального свистка. Уболівальники, які були присутні на матчі і спостерігали за ним удома, безсумнівно, були в напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Фрозіноне, Лаціо — Ювентус.