Ізраїль — Ісландія — 1:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2024-03-21 23:40 21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Ісландії. Израиль ... Ізраїль — Ісландія — 1:4. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

21 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Ізраїлю та Збірна Ісландії.

Израиль - Исландия - 1:4. Евро-2024. Обзор матча, статистикаИзраиль - Исландия - 1:4. Евро-2024. Обзор матча, статистика

Євро-2024

Ізраїль — Ісландія — 1:4 (1:2)
Голи: E. Zahavi (31) — A. Гудмундссон (39), A. Траустасон (42), A. Гудмундссон (83), A. Гудмундссон (87)

Предупредження: E. Zahavi (74)

Огляд матчу Ізраїль — Ісландія:

На стадіоні Szusza Ferenc Stadion на вболівальників чекав напружений і насичений матч відбіркового турніру Чемпіонату Європи між збірними Ізраїлю та Ісландії. У перерві рахунок був 1:2 на користь Ісландії, але до кінця матчу Ісландія здобула переконливу перемогу над Ізраїлем з рахунком 1:4. Гра почалася з раннього пенальті на 31-й хвилині, який реалізував зірковий гравець Ізраїлю Еран Захаві. Однак Ісландія швидко відповіла голом Арнора Гудмундссона на 39-й хвилині, а потім ще одним голом Арнора Траустасона на 42-й хвилині і повела в рахунку до перерви. На початку другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати отримати перевагу.

Ізраїль випустив Гая Каніховскі замість Офрі Глоха, а Ісландія замінила Вільяма Т. Віллумссона на Йона Торстейнссона. Однак саме Ісландія продовжувала домінувати, і Арнор Гудмундссон забив голи на 83-й і 87-й хвилинах, оформивши хет-трик і забезпечивши перемогу своїй команді. Матч став для Ізраїлю не зовсім вдалим, коли Рой Ревіво отримав червону картку на 73-й хвилині, залишивши свою команду в меншості до кінця гри. Еран Захаві також отримав жовту картку на 74-й хвилині, що погіршило становище Ізраїлю. Незважаючи на промах Ерана Захаві з пенальті на 80-й хвилині, Ісландії вдалося зберегти перевагу і здобути переконливу перемогу над Ізраїлем. З підсумковим рахунком 1:4 Ісландія продемонструвала свою силу і майстерність, залишивши вболівальників у захваті від їхньої гри на полі.