Челсі — Бернлі — 2:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 19:01 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Бернлі — 2:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Бернлі (Англія).

Челси - Бернли - 2:2. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаЧелси - Бернли - 2:2. Чемпионат Англии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Челсі (Лондон) — Бернлі (Англія) — 2:2 (1:0)
Голи: Палмер (44), Палмер (78) — Каллен (47), D. O’Shea (81)

Попередження: Ассіньон (16), Марк Кукурелла (35), Ассіньон (40), Конор Галлахер (45+1), Каллен (45+3)

Огляд матчу Челсі — Бернлі:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Стемфорд Брідж» «Челсі» воював із «Бернлі» в захопливому поєдинку, що завершився внічию 2:2. Рахунок у перерві був 1:0 на користь «Челсі», але в другому таймі «Бернлі» вдалося відігратися. Матч почався дуже бурхливо: гравцям обох команд було показано кілька жовтих карток. На 16-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бернлі» Л. Ассіньон, а на 35-й хвилині — гравець «Челсі» М. Кукурелла. На 40-й хвилині Ассіньон отримав червону, і «Бернлі» залишився вдесятьох. Лише три хвилини потому В. Компані також отримав червону картку, що ще більше ускладнило становище «Бернлі».

На 44-й хвилині «Челсі» було призначено пенальті, який реалізував К. Палмер, і господарі поля вийшли вперед у перерві. Однак у другому таймі «Бернлі» вийшов уперед і зрівняв рахунок на 47-й хвилині завдяки голу Дж. Каллена. На 78-й хвилині «Челсі» повернув собі лідерство, коли К. Палмер забив свій другий гол у матчі. Але «Бернлі» не відступив і зумів зрівняти рахунок на 81-й хвилині завдяки голу Д. О’Ши. Матч закінчився тим, що обидві команди поділили очки, а «Челсі» не зміг скористатися своїми можливостями і здобути перемогу. У результаті обом командам є над чим працювати, щоб піднятися в таблиці Прем’єр-ліги в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Ман.Юнайтед, Бернлі — Вулверхемптон.