Фіорентина — Мілан — 1:2. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-30 23:45 30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і ... Фіорентина — Мілан — 1:2. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

30 березня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Мілан (Італія).

Фиорентина - Милан - 1:2. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Милан - 1:2. Чемпионат Италии, 30-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Мілан (Італія) — 1:2 (0:0)
Голи: Дункан (50) — Лофтус-Чик (47), Леао (53)

Попередження: C. Biraghi (13), Малік Тіо (21), Лукас Мартінес Куарта (24), Томорі (90)

Огляд матчу Фіорентина — Мілан:

У захопливому матчі Серії А між «Фіорентиною» та «Міланом» на стадіоні «Артеміо Франкі» перемога дісталася команді гостей із рахунком 2:1. Початок матчу пройшов у напруженій атмосфері, обидві команди боролися за контроль над грою. Перший тайм закінчився безгольовою нічиєю, але нестачі в діях на полі не було. У першому таймі жовті картки отримали гравці «Фіорентини» К. Бірагі та Л. Мартінес Кварта, а М. Тіав із «Мілану» також потрапив до суддівської книги. Другий тайм ознаменувався шквалом активності, починаючи зі швидкої заміни М. Тіава на М. Габбіа. Остаточно глухий кут було перервано на 47-й хвилині, коли гравець «Мілана» Р. Лофтус-Чик вразив ворота суперника, вивівши свою команду вперед.

«Фіорентина» не змусила себе довго чекати: на 50-й хвилині А. Дункан забив гол, зрівнявши рахунок. Проте вже за три хвилини «Мілан» повернув собі лідерство завдяки голу Р. Леао. Леао. Обидві команди зробили низку замін, намагаючись змінити хід матчу. У складі «Мілана» вийшли Н. Окафор, Ю. Муса, С. Чуквуезе та О. Жиру, а «Фіорентина» — М. Кайоде, К. Куаме, Л. Бельтран, Дж. Іконе та А. Барак. На останніх хвилинах матчу напруга зросла, і гравці «Мілана» Ф. Томорі та Р. Лофтус-Чик отримали жовті картки за свої порушення. У підсумку «Мілан» здобув перемогу над «Фіорентиною» у впертій боротьбі з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентну природу футбольної Серії А і подарував уболівальникам захоплююче видовище майстерності та рішучості обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Фіорентина, Мілан — Лечче.