Бернлі — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-04-13 19:01 13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Брайтон — 1:1. Чемпіонат Англії, 33-й тур. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів 33-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Брайтон (Англія).

Бернли - Брайтон - 1:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Брайтон - 1:1. Чемпионат Англии, 33-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 33-й тур

Бернлі (Англія) — Брайтон (Англія) — 1:1 (0:0)
Голи: J. Браунхілл (75) — Ар’янет Мурич (79)

Предупредження: Каллен (28), Дж. Вельтман (90+1)

Огляд матчу Бернлі — Брайтон:

У напруженому матчі між «Бернлі» і «Брайтоном» на стадіоні «Терф Мур» обидві команди боролися за таку необхідну перемогу в Прем’єр-лізі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, оскільки обидві команди намагалися пробити оборону суперника. У другому таймі відбулися деякі зміни, оскільки обидва менеджери зробили стратегічні заміни, щоб спробувати отримати перевагу. Першу заміну «Бернлі» зробив на 46-й хвилині, випустивши Вітіньо замість К. Тейлора. Цей хід, здавалося, запалив їхній атакувальний талант, оскільки вони створили більше можливостей для взяття воріт. На 63-й хвилині «Бернлі» зробив ще одну заміну: Д. Д. Фофана вийшов замість Х. Родрігеса.

Однак на 75-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний: Дж. Браунхілл забив вирішальний гол за «Бернлі», вивівши команду в лідери. Попри всі зусилля, «Брайтон» продовжував іти вперед, і на 79-й хвилині їм вдалося зрівняти рахунок. Однак це сталося невдало: А. Мурич забив власний гол, зрівнявши рахунок 1:1. Обидві команди продовжували наполягати на переможному голі, але в підсумку матч закінчився внічию. Підсумковий рахунок — 1:1, обидві команди задовольняються одним очком у Прем’єр-лізі. Загалом це була запекла боротьба між «Бернлі» та «Брайтоном», обидві команди продемонстрували рішучість та стійкість на полі. Матч подарував уболівальникам захоплююче видовище, продемонструвавши конкурентну природу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Бернлі, Брайтон — Челсі.