Олег Лисак: «Помилки арбітрів вплинули на результати «Ворскли». І на фінал Кубка України теж»

2024-05-20 20:41 Віце-президент «Ворскли» Олег Лисак розповів про те, як рішення арбітрів впливали на результати команди. Олег Лисак ... Олег Лисак: «Помилки арбітрів вплинули на результати «Ворскли». І на фінал Кубка України теж»

Віце-президент «Ворскли» Олег Лисак розповів про те, як рішення арбітрів впливали на результати команди.

Олег Лисак

— Були помилки арбітрів, які безпосередньо впливали на результати «Ворскли». Звісно, все в наших руках і повірте, що ми жорстко та прямо говоримо з гравцями, з персоналом. Однак що я можу сказати гравцям, коли на 85 хвилині, чи на 90+15 хвилині ставлять пенальті. Це також впливає. Це вплинуло й на фінал Кубка України.

Ми спокійно могли закрити цей чемпіонат ще в минулому турі при рахунку 2:2 навіть. Утім склалось як склалось. Це вплинуло на те, в якому психологічному стані команда їхала на фінал Кубка. Ми констатуємо факти. Є комітет арбітрів. Поки я не розумію, що відбувається, як таке може бути взагалі, що ми оплачуємо системи ВАР, ми робимо все для того, аби допомогти суддям працювати, але відбувається відверто те, що я не хочу коментувати.

Усі рішення написані. Вони визнають помилки. Значить є два фактори. Або це навмисно зроблено, або ми не відповідаємо тим посадам, які займаємо. Я сподіваюсь, що буде адекватна реакція з боку керівництва УАФ, бо я не розумію, як так може бути. 90 відсотків клубів, з якими я говорив, також незадоволені. Ми ж розуміємо, що весь професійний футбол в Україні тримається винятково на клубах. Будемо чекати, спостерігати, як ця історія надалі розвиватиметься.

Це все впливає. Як можна об’єктивно оцінити команду, футболістів, тренерський штаб за таких умов. Я констатую факти, які сам же комітет арбітрів описує, — сказав Лисак УПЛ ТБ.