Олімпійська збірна України розпочала турнір у Франції з упевненої перемоги

2024-06-05 10:12 Вчора, 4 червня олімпійська збірна України розпочала свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice ... Олімпійська збірна України розпочала турнір у Франції з упевненої перемоги

Вчора, 4 червня олімпійська збірна України розпочала свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello поєдинком із командою Індонезії.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

Індонезія (U−20) Україна (U−23) 0:3 (0:2)
Голи:
Синчук (9), Михайленко (30), Федор (59).

Україна (U-23): Нещерет (Єрмаков, 46), Крупський (Федор, 46), Синчук (Хлань, 68), Драмбаєв, Павлюк, Михайленко (к) (Шостак, 68), Волошин (Велетень, 68), Сігеєв, Михавко, Брагару, Кучерявий.

Перший тайм пройшов за тотального домінування української команди, невдовзі після початку зустрічі міг забивати Волошин. І швидкий гол таки стався — на 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. У середині тайму українці подвоїли власну перевагу, коли обікрали суперників біля їхніх воріт: влучного удару завдав Михайленко.

На початку другої половини зустрічі непогано з підбору приклався Драмбаєв. На 59-й хвилині синьо-жовті забили втретє — Федор замкнув подачу Синчука. До завершення матчу наша команда створила ще кілька хороших моментів, зокрема можна пригадати удар Шостака над поперечиною. Врешті підопічні Руслана Ротаня зупинилися на підсумкових 3:0.

Наступний поєдинок на міжнародному турнірі «синьо-жовті» проведуть 6 червня проти команди Італії.