Коротко про гру.

2021-03-25 17:55 Коротко про гру: Результат відмінний як для виїздного матчу та ще й з французами,та ще й ...

Коротко про гру: Результат відмінний як для виїздного матчу та ще й з французами,та ще й у Франції! Відчувається,що А.Шевченко думаючий,аналізуючий,довіряючий гравцям тренер! Треба відверто визнати,що нам таки ПОВЕЗЛО!!! Французи нас відверто недооцінили,хоча ще в першому таймі повинні були закривати гру,забивши 3-4 м'ячі.

.. Хочеться,щоб цей фарт був з нами і надалі! Тепер треба вигравати у всіх решти суперників і брати лідерство в групі. 1) В першому таймі складалося враження,що грає наше ДК. Пішки та підтюпцем,безліч поперечних пасів заради пасів,відкидки воротареві...На фоні нашої гри французи були інопланетянами,-шалені швидкості з височайшою технікою володіння м'ячем,фантастична культура пасу та жага до забиття м'ячів в наші ворота.Ігрова культура та рівень футбольної освіти французів на 2-3 голови переважають нашу... 2) У другій половині гри ми почали грати швидше і в нас щось почало виходити,а французам і далі не везло...Вони почали зневірюватися в собі,а ми навпаки,-почали в себе вірити.Добре все те,що добре закінчується! Чекаємо від ЗБУ наступних 2-х перемог! Надіймося...

25.03.2021, 17:55