Бездарна гра,бездарна тактика,бездарні окремі гравці...

2021-03-29 00:13 Коротко про гру: Бездарна стояча та пішки гра,бездарна тактика тренера,бездарні дії гравців! Поясню для тих,хто хоч ...

Коротко про гру: Бездарна стояча та пішки гра,бездарна тактика тренера,бездарні дії гравців! Поясню для тих,хто хоч трішки розуміється на футболі. Такі команди,як Фінляндія і Казахстан у грі проти сильніших команд,якими в групі є французи та українці, з першої ж хвилини будуть тягнути час та виставляти автобуси та трамваї біля свого штрафного майданчика,що ми щойно і побачили в грі скандинавів.

Сильні команди перемагають такі збірні 1) Швидкісною грою, 2) пресингом,не даючи супернику вийти на свою половину поля, змушуючи їх вибивати м'яч куди завгодно...Це прекрасно показали французи в Казахстані.Хто дивився їхню гру ,-той погодиться зі мною Якби ЗБУ з першої хвилини почала пресингувати фінів ,грати на швидкостях,-могла зробити результат вже до середини 1-го тайму. Це,на мою думку, явна помилка тренерського складу і самого Шевченка! Невже вони цього не розуміли??????? Адже варто лише було у 2-му таймі Малиновському прискоритися і віддати пас на Караваєва,після прострілу якого забили чудовий гол.Це лише підтверджує мої думки. Могли і виграти цю гру,якби не бездарна помилка перехваленого за останній час Миколенка! Так навіть початківці в ДСШ не грають!!! Висновок:-обісралися всі-від тренерів до гравців...А такий гарний результат був після 1-ої гри...Сумно,дуже сумно...

29.03.2021, 00:13