Наші за кордоном Выбор редакции

2020-10-19 13:17 Продовжуємо стежити за виступами українців за кордоном Андрій ЯРМОЛЕНКО Тоттенхем – Вест Хем – 3:3 В ...

Продовжуємо стежити за виступами українців за кордоном

Андрій ЯРМОЛЕНКО

Тоттенхем – Вест Хем – 3:3

В черговий раз Мойєс залишив Андрія в запасі. Випустив вже тоді, коли «горіли» 0:3. Залишалось до кінця матчу хвилин 15. І цього часу вистачило, щоб врятувати гру! Сам Ярмоленко не відзначився але свій внесок в камбек зробив.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Наполі – Аталанта – 4:1

Перший провальний матч неаполітанців в сезоні. Можливо Гасперіні не вгадав зі складом. Можливо щось ще. Як би там не було, в першому таймі «Наполі» мов ураганом пронеслись. Руслана випустили на останні 30 хвилин. Але вже було пізно. Тепер чекаємо Малиновського в основі на матч ЛЧ.

Роман ЯРЕМЧУК, Ігор ПЛАСТУН, Роман БЕЗУС

Серкль Брюгге – Гент – 5:2

Ніяк «Гент» не може вийти з піке. Яремчук старався. На його рахунку результативна передача і гол з пенальті. Але в захисті повний безлад. Безус вийшов звично на заміну.

Євген МАКАРЕНКО, Мар’ян ШВЕД

Мехелен – Кортрейк – 1:2

Швед вийшов на останні 10 хвилин. Показати щось за такий короткий час важко. А от Макаренко вперше забив гол в Бельгії! Більше того – переможний. Після іспанців йому вже нічого боятись.

Олександр ФІЛІПОВ

Беерсхот – Сент-Трюйден – 6:3

Філіпова з почином! Забив перший гол в новій команді. Але команда – жах! 0:5 - в першому таймі! Один Філіпов з такого багна не витягне.

Едуард СОБОЛЬ

Стандард – Брюгге – 1:1

Рівний матч двох лідерів. Ніби гості були ближче до перемоги. Але «Стандард» намагався весь другий тайм відігратись. Один пенальті не реалізували, а другий вже забили. І ніхто Соболю після збірної не дав відпочити. Європейський підхід.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Андерлехт – Хеверлі Лувен – 2:2

Богдан програв своє місце в основі збірної Соболю. Тепер потрібно підтягуватись. Добрий перший тайм. Повели 2:0. Один гол з пасу Михайличенка. Та столичний гранд продовжує буксувати. Знову втратили очки на рівному місці.

Артем КРАВЕЦЬ

Коньяспор – Малатьяспор – 1:1

Артем знову рятівник! Черговий гол. Вдалося уникнути поразки. Але за грою господарі мали взагалі перемагати.

Микола МОРОЗЮК

Різеспор – Анкарагюджю – 5:3

Веселий матч вийшов. В Туреччині таке трапляється часто. Забивав звісно не Морозюк. В «Різеспорі» з’явився Лорік Ремі. Конкурент Кравцю за титул найкращого бомбардира ліги.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ, Євген ШАХОВ

АЕК – ПАОК – 1:1

Наші в основі. Але столичний клуб якось ну зовсім беззубо виглядав. Можливо це вийшло через те що забили швидко першими і вже грали від захисту. Та навіть так перемогу не втримали.

Артур РУДЬКО, Дмитро МИХАЙЛЕНКО (тренер)

АПОЕЛ – Пафос – 0:1

Не встиг Михайленко ще добратись до Кіпру, як вже його команда «хлопнула» кіпрського гранда. Не можна навіть сказати, що у Рудька було надто багато роботи. Рівна гра з невеликою кількістю моментів.

Ігор ХУДОБ’ЯК

Ахнас – Омонія – 1:2

В цьому матчі взагалі було майже без ударів по воротах. Мені здається, що просто «Омонія» економила сили. Худоб’як відіграв 60 хвилин.

Євген СЄЛІН

НЕА Саламіс – Анортосіс – 1:4

Сєлін - резервіст в «Анортосісі». Вийшов на заміну на останні 15 хвилин, коли вже долю матчу було вирішено.

Ігор ХАРАТІН, Олександр ЗУБКОВ, Сергій РЕБРОВ (тренер)

Кішварда – Ференцварош – 0:2

Гості більше думали про наступний матч ЛЧ. Ребров приберіг Зубкова, випустивши його лише в самому кінці. Харатіна також замінив на 60 хвилині. Перемога малою ціною.

Іван ПЕТРЯК

Гонвед – Фехервар – 2:2

А от інший фаворит очки загубив. Петряк вийшов на другий тайм. Забив гол, який мав стати переможним. Але господарям вдалося врятуватись.

Василь КРАВЕЦЬ

Ягеллонія – Лех – 2:1

Команда з Познаня домінувала весь матч. Але програла. Так буває. За господарів відзначився колишній наш співвітчизник - Тарас Романчук. Василь відіграв весь матч. А от Бутко поки все ще травмований.

Данило БЕЗКОРОВАЙНИЙ

Михайловце – Дунайска Стреда – 2:4

Гості повернулись на чемпіонську доріжку. А все чому? Тому що в основу повернули Безкоровайного.

Євген ХАЧЕРІДІ, Олександр НОЙОК, Артем МІЛЕВСЬКИЙ

Динамо Берестя – Рух Берестя – 5:2

Дербі Берестя вийшло результативним. Навіть Нойок забив. Мілевський вийшов лише на останні хвилини. За чемпіонство все одно поборотись вже не вдасться. Але шанси зачепитись за срібло є реальними.

Роман ГРИГОРЧУК (тренер), Андрій БАЦУЛА, Артем СУХОЦЬКИЙ

Шахтар Сл – Динамо Мн – 0:1

Дуже важливий матч команда Григорчука програла. Що не допоможе столичній команді. А от солігорська команда так не виграє чемпіонат. Бацула і Сухоцький зіграли весь матч за мінчан.

Зінченко ще не відновився. Матчі чемпіонату Чехії відмінили.

19.10.2020, 13:17