Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Верес» уже без Мазяра

2017-04-26 10:51 Известный украинский журналист Николай Несенюк рассказал об обстоятельствах ухода в отпуск наставника «Вереса» Владимира Мазяра. Владимир ... «Верес» уже без Мазяра

Известный украинский журналист Николай Несенюк рассказал об обстоятельствах ухода в отпуск наставника «Вереса» Владимира Мазяра.

Владимир Мазяр

«Дон Корлеоне приставив свій автоматичний пістолет до лоба диригента
і найсерйознішим тоном попередив, що якщо той не підпише,
за хвилину його мозок виявиться на документі».
Маріо Пьюзо «Хрещений батько»

Учора вранці ми домовились із тренером «Вереса» про відеозустріч у редакції «РВ». Володимир Мазяр, який створив у Рівному нинішню футбольну команду, мав прийти до нас у п’ятницю 28 квітня о 13 годині. Але вже сьогодні Мазяр зателефонував і повідомив, що не зможе відповісти на запитання футбольних уболівальників через те, що йде у термінову відпустку.

За кілька годин після цього на офіційному сайті футбольного клубу «Верес» з’явилася фотокопія тої самої заяви Володимира Мазяра, написана і підписана ним власноруч.

Я не знаю у футболі випадків, коли б успішний тренер, який вклав у команду рік власного життя і був за кілька кроків до сенсаційного досягнення, раптом добровільно вирішив би піти у відпустку. Так не буває. Навіть якби щось сталося із самим Мазяром або кимось із його рідних чи близьких — це ще не привід кидати роботу, якій віддав стільки сил і якою заслужив на щиру симпатію футбольних уболівальників Рівного.

Що сталося насправді, нам невідомо. Очевидно одне — у «Вересі» відбуваються незрозумілі події. Ще донедавна «народний клуб», яким усі ми, рівняни, законно пишалися, став малозрозумілою структурою, в якій заправляють люди із львівським корінням, які воліють зайвий раз не «світитися» перед публікою. Хто насправді фінансує «Верес»? Чиї це гроші? Хто справжній власник колишнього «народного клубу»? Що він платить футболістам та тренерам? Які завдання перед ними ставить?

Про це все я збирався запитати у Володимира Мазяра у цю п’ятницю. Не хочеться вірити, що саме майбутні одкровення імпульсивного тренера стали причиною його несподіваної і дуже підозрілої відпустки. Якщо не це, то що змусило когось запропонувати Мазяру написати оту саму заяву?

Невідомо. Сподіваюсь, що на це запитання дасть відповідь хтось із «львівського десанту», що керує нині «Вересом». Ми готові запросити до розмови у редакції хоч пана Дедишина, хоч пана Боровикова, які на пару керують клубом, хоч пана Вірта, який став тренером замість Мазяра. Люди, які щиро повірили у відроджений «Верес», віддали йому свої щирі симпатії і трохи грошей, мають право знати правду. Лише не треба показувати нам ту заяву Мазяра. Знаємо, як такі заяви пишуться.

Олексія Хахльова, який формально досі очолює «Верес», ми поки не запрошуємо. Бо кажуть, що він у клубі вже давно нічого не вирішує.

Микола НЕСЕНЮК

26.04.2017, 10:51
26.04.2017, 10:51
270023 0
Топ-матчи
Чемпионат Италии Дженоа Милан 0 : 2 Закончился
Ювентус Кьево - : - 21 января 21:30
Чемпионат Испании Эйбар Эспаньол - : - 21 января 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
В чем Соль? 26
Dynamo.kiev.ua
21.01.2019, 11:53
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть